Ви знаходитесь: Головна / Новини / Архієпископ відсвяткував тезоіменини

Архієпископ відсвяткував тезоіменини

Дев’ятого листопада серед православних християн прийнято вшановувати пам’ять Нестора Літописця. Чернець Києво-Печерського монастиря вважається автором відомої усім «Повісті минулих літ». Значимим цей день є і для місцевих вірян. Адже дев’ятого листопада свої тезоіменини відзначає і архиєпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький владика Нестор. У храм Різдва Пресвятої Богородиці, де він правив святкову недільну літургію, прийшло багато тернополян та місцевих очільників.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Ім’я вашого духовного покровителя, небесного покровителя Преподобного Нестора Літописця має особливе значення для України. І сьогодні хочу сказати слова вдячності вам за ваші щоденні молитви за збереження державності, за здоров’я і життя кожного захисника Вітчизни».

ТАРАС ЮРИК, депутат міської ради

«Ви несете важкий хрест, але несете його дуже відповідально і гідно. Ви є тим добрим ангелом охоронцем для нас всіх. І ми це відчуваємо. І за це вам дуже сильно дякуємо».

СТЕПАН БАРНА, депутат обласної ради

«Владико, ви наш є батько духовний, батько краю. І ми цінуємо той ваш великий внесок в утвердженні цих християнських цінностей, котрі ви нам прививаєте в цьому краю».

До слова, тезоіменини – це день духовного покровителя або іншими словами день ангела священослужителя.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top