Ви знаходитесь: Головна / Новини / Батальйону «Збруч» передали автозапчастини

Батальйону «Збруч» передали автозапчастини

Мастила та запчастини до автомобілів передали батальйону територіальної оборони «Збруч». Військовий підрозділ зараз охороняє державний кордон. Начальник автомобільної служби батальйону Юрій Корх каже: звернулися з проханням про допомогу у міську раду, аби підготувати військовий і частково цивільний транспорт до експлуатації в зимовий період.

 ЮРІЙ КОРХ, начальник автомобільної служби батальйону «Збруч»:

«Масла, бачу, антифриз, деякі запчастини, що стосуються ходової.  Основна маса – на ходову. Тому що зараз іде зимовий період, відповідно, треба все те діло обновити. В зв’язку з тим, що в нас фізично немає, буде дуже значна допомога. Речі недешеві, і відповідно, за свій рахунок, що ми могли купляти, виходити з положення, дрібнички – то можемо. А так, більш об’ємніші – то да».  

Допомогу, каже міський голова Сергій Надал, закупили коштом працівників міськради та спонсорів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Потрібно подякувати нашим представникам, які займаються торгівлею автомобільними запчастинами. Ті, до кого ми звернулися, з розумінням віднеслися. Є частина товарів, які надали за знижкою, за дешевшою ціною, є частина, які просто передали безкоштовно. Також долучилися перевізники Тернополя, які теж, в міру своїх можливостей, зібрали кошти і придбали запасні частини, які потрібні нашим хлопцям там, для того, щоб відремонтувати військову техніку». 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top