Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Боржникам відключатимуть каналізацію та воду

Боржникам відключатимуть каналізацію та воду

Заплатити за воду та каналізацію тернополяни повинні до 27 листопада. Якщо ж вони зроблять це пізніше, то уже будуть зараховані до числа боржників. А на останніх у «Водоканалі» свої санкції.

Тернополян вкотре попереджають, за водопостачання та за каналізацію потрібно платити вчасно. Адже й так жителі нашого міста заборгували «Водоканалу» сім мільйонів гривень.

РУСЛАН БУРМАС, начальник відділу розрахунків населення КП «Тернопільводоканал»

«Споживачі повинні розраховуватися до 20 числа поточного місяця за попередній місяць. Якщо до двадцятого числа борг чи сума споживчих послуг не оплачена, 21 числа це вже рахується заборгованість. Якщо буде прийнято, а саме затверджено розмір нарахування пені, то з 21 числа пеня може нараховуватися, точніше вона буде нараховуватися. Пеня буде нараховуватися в розмірі 0,1 відсотка день прострочений».

Аби «Водоканал» стягував із тернополян пеню, цей проект повинна затвердити Верховна Рада. До цього часу зі злісними боржниками комунальники борються по-іншому, а саме – через суд. Практикують у «Водоканалі» й більш радикальні методи, зокрема відключення води та каналізації.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»

«Зараз, безпосередньо сьогодні, ми відключаємо абонентів від водовідведення. Це супроводжується значними незручностями в наших абонентів. Включення повторне буде проводитись тільки після повного врегулювання заборгованості».

Аби не стати одним із боржників, у «Водоканалі» радять все сплачувати до останнього робочого дня місяця. Для прикладу, у листопаді тернополяни повинні заплатити до 27 числа включно. Якщо ж вони зроблять це пізніше, то сума буде зарахована не за жовтень, а, відповідно, за листопад. І тоді комунальні послуги за десятий місяць вважатимуться не сплаченими.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top