Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бульвар Чорновола засвітився

Бульвар Чорновола засвітився

Вечори на бульварі Чорновола відтепер стануть світлішими. Там вперше за останні 20 років встановили ліхтарі.

Таким був бульвар Чорновола у далекому 1960 році. Тільки тоді він називався сквером Пушкіна. На зображенні, яке показує нам директор КП «Тернопільміськсвітло», по обидві сторони від монументу російського поета височіють ліхтарі. Як сталося, що їх з бульвару забрали, Олег Лехіцький не знає. Та останні 20 років це місце було одним із найтемніших у Тернополі. Зараз бульвар Чорновола знову освітлений.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»

«Зараз є вісім штук. Це ще не кінець роботи, тому що, якщо дивитися там дальше біля фонтану, там дуже темно. І плануємо до кінця тижня поставити ще одну велику опору, на якій буде два потужних світильника, які будуть освічувати територію нижче до фонтану».

Усього на освітлення бульвару Чорновола виділили 140 тисяч гривень. Цих грошей, каже директор КП «Тернопільміськсвітло», повністю вистачило. Залишилося навіть на встановлення ліхтарів і на інших вулицях міста.

ОЛЕГ ЛЕХІЦЬКИЙ, директор КП «Тернопільміськсвітло»

«В нас ще по планах зараз до кінця року є вулиця Чернівецька. Звичайна вулиця, та приватний сектор, там дуже погане освітлення. І ми вирішили, що за ті гроші, які лишилися, ще там засвітити цю вулицю».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top