Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бійцям на Сході потрібні теплі речі

Бійцям на Сході потрібні теплі речі

Меценати допомагають нашим бійцям в АТО. Кілька тижнів тому відправили спеціально обладнаний автомобіль, яким зараз користуються тернопільські хлопці на Херсонщині. Сьогодні передали кілька комплектів теплих речей. Що саме – дивіться далі.

Сотня тернопільських правоохоронців незабаром відправиться на Схід. У зв’язку з погодою вже сьогодні готують бійцям теплі речі. Не вистачає засобів для обігріву, каже помічник командира одного з батальйонів. Та передусім, треба багато теплого одягу і взуття.

ДМИТРО ГАЙТКО, помічник командира батальйону з матеріального забезпечення:

«Самозігріваючі стельки, теплі шкарпетки, термобілизна, штани, які можна вдягнути під форму, светри, які можна вдягнути під форму, шапки (бажано, щоб шапка опускалася на все лице з отвором під очі, рукавиці теплі. Все, що тепле. Все, що може бути. Форму ніби мають. Але теплі речі, які можна під форму одягати, це було би дуже добре».

Усі теплі речі, каже Дмитро Гайтко, сьогодні дають волонтери. Передають те, що найбільш потрібно українським бійцям. За словами меценатів, купити такі речі сьогодні не важко. Треба лише бажання і гроші.

ВІТАЛІЙ МАРИНОВСЬКИЙ, голова громадської організації «Бізнес. Закон. Порядок»:

«Неважко купити. Возять багато зараз з Європи речей. А взагалі магазинів є в Тернополі багато. Так що хто виявляє бажання допомогти армії – може піти в магазин і купити. Тим більше, хочу подякувати магазинам – вони роблять знижки для таких речей».

Цього разу передали 20 комплектів теплого одягу і взуття. Кілька місяців тому – стільки ж бронежилетів. Запевняють, допомагатимуть нашим бійцям і надалі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top