Ви знаходитесь: Головна / Новини / Бійці АТО розповіли про ситуацію на Сході

Бійці АТО розповіли про ситуацію на Сході

Про допомогу та підтримку від мирних українців, а ще про ставлення східних жителів до військових і про наші шанси перемогти із перших вуст від бійців, що повернулись додому із зони АТО.

Що в Україні розбрат через мову, а її східних жителів обмежують – неправда. І цю брехню часто розуміють й самі мешканці зони АТО, розповідають Володимир Грицина та Юрій Заблоцький. Бійці кажуть, місцеві часто підходили до них і бажали перемоги.

ВОЛОДИМИР ГРИЦИНА, боєць 54-го Прутсько-Померанського окремого розвідувального батальйону (добровольчий курінь УНСО)

«Вразило, що той, хто боїться, він все одно підходить, каже: ви ж українська армія, хлопці, тримайтесь, слава Україні».

Є на Сході, каже боєць добровольчого куреня УНСО, і такі люди, що до українських бійців ставляться дуже вороже.

ВОЛОДИМИР ГРИЦИНА, боєць 54-го Прутсько-Померанського окремого розвідувального батальйону (добровольчий курінь УНСО)

«Є люди, які підтримують, є люди, які бояться підтримувати, а є люди, які в плані пропаганди просто ненавидять, закидають, що ми приїхали їх убивати за мову, хоча пробуємо пояснити, що немає проблеми ні мови, нічого. Є наша одна велика гарна країна».

Боротись проти загарбників, кажуть бійці, їм дуже допомагають волонтери. Які привозять на Схід усе необхідне – від медикаментів та теплого одягу і аж до дитячих послань.

ЮРІЙ ЗАБЛОЦЬКИЙ, боєць 5-го окремого батальйону ДУК ПС

«Пояснити, які це люди: «Наші серця б’ються разом в унісон, тільки твоє захищає Україну, а моє – тебе. Бережи тебе Бог. Зоряна».

А ще бійці обнадіюють, жоден із тих, хто зараз воює на Сході, про відступ навіть і не думає. До того ж, кажуть чоловіки, у них є всі шанси перемогти, навіть і з тією застарілою технікою, якою доводиться користуватись. Хоч подекуди буває дуже складно, розповідають бійці, адже сусідня держава кинула проти нас кращі війська.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top