Ви знаходитесь: Головна / Новини / Біля тернопільського ставу садили унікальні каштани

Біля тернопільського ставу садили унікальні каштани

Весною у місті розцвіте на шістдесят дерев більше. Сьогодні у центрі, поряд із Надставною церквою та озером, посадили унікальні рожеві каштани.

Аби весною тернополяни могли помилуватись рожевим цвітом, унікальні каштани в наше місто привезли із Польщі. Усього посадили шістдесят дерев. Рости вони будуть у центрі біля Надставної церкви та озера. В управлінні житлово-комунального господарства кажуть, особливими каштани є не лише через їхній колір.

СВІТЛАНА МОЛОДЕЦЬКА, головний спеціаліст-ландшафтник відділу благоустрою та екології управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

«Мають цвіт рожевого забарвлення. От. І, фактично, зовнішньо по листках вони однакові разом із каштаном кінським. Особливі тим, що вони є стійкими до шкідника. Це такий шкідник, який практично призводить з віком до загибелі дерева».

Нові каштани посадили поруч зі старими. Аби останні могли захищати їх від несприятливої погоди. Необхідність в озеленені Тернополя виникла через ураження дерев міллю. Тому управління житлово-комунального господарства і обрало саме цей сорт.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тернопіль славний як місто каштанів. Щоб зберегти цю добру традицію, додатково висаджуємо нові каштани. Ну, і так кожного року збільшуємо кількість дерев, які висаджуються в місті. Нам вдалося купити шістдесят дерев-каштанів за загальну вартість шістдесят тисяч. Це вже разом з доставкою з Польщі».

Нагадаємо, помилуватись рожевими каштанами близько двох років тому мали намір і у Києві. Тільки там унікальні дерева виявились звичайними, і весною зацвіли не рожевим, а білим квітом. У Тернополі, запевняє міський голова, такого не буде, адже фірму-постачальника вибирали дуже ретельно.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Фірма-постачальник дає свою гарантію, зобов’язується, що буде дійсно рожевий каштан».

До слова, весною управління житлово-комунального господарства лікуватиме усі дерева в місті. Профілактичні заходи проведуть і для рожевих каштанів.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top