Ви знаходитесь: Головна / Новини / Вдруге у Тернополі боролись діти

Вдруге у Тернополі боролись діти

Вже вдруге у Тернополі відбувся турнір із вільної боротьби. За право бути найсильнішим змагались як дівчата, так і хлопці зі всієї України.

Для дев’ятирічного Юри ці змагання не перші. Школяр розповідає, боротьбою займається чотири роки і за цей час отримав вже багато медалей. Серед усіх видів спорту, каже хлопець, боротьба йому подобається найбільше.

ЮРА, займається боротьбою 4 роки

«Іменно, що він силовий. Ну, наприклад, плавання – це не так. На боротьбі більше напрягаються».

Позмагатись за першість в турнірі приїхало ще багато дітей. Усі вони з різних областей України. Директор першої тернопільської спортивної школи розповідає, кількість охочих перевірити свої сили, в порівнянні з минулим роком, значно збільшилась.

КАТЕРИНА БАРАБАШ, директор дитячо-юнацької спортивної школи №1

«Цього року вже до нас приїхало десять команд, але команди зменшились, можливо, в порівнянні з минулим роком, але збільшилася кількість дітей. І цього року в нас вже є більше 140 дітей».

Як і минулого року, турнір із вільної боротьби відбувся під патронатом міського голови.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Це турнір, де діти, їхні тренери мають можливість показати, що за рік часу вони досягли, що вони здобули. Діти зможуть отримати і спортивні нагороди, і спортивні розряди. Сподіваємось, що це буде їхньою такою черговою сходинкою до майбутніх спортивних перемог».

За право бути найсильнішими змагались і представниці прекрасної половини людства. Дівчата розповідають, вони хочуть довести усім, що боротьба не лише чоловічий вид спорту.

ОЛЕСЯ, займається боротьбою 2 роки

«Показуєш свої сили, які ти можеш, перед дівчатами, як ти є. А не тільки так хлопці, ти також можеш показати. Продовжувати до кінця життя і стати тренеркою».

КАРІНА, займається боротьбою 6 років

«Найважче? Виходити на килим і боротися».

Всеукраїнський турнір із вільної боротьби, розповідають його організатори, мають намір провести і наступного року.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top