Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Воїнів АТО лікуватимуть в госпіталях

Воїнів АТО лікуватимуть в госпіталях

І поки благодійники власними силами відновлюють місця для реабілітації воїнів АТО, державна влада приймає відповідні рішення. За розпорядженням Кабміну, оздоровлюватися у воєнних госпіталях тепер будуть і учасники АТО.

Кабінет Міністрів розпорядився оздоровлювати воїнів АТО в діючих госпіталях. Сьогодні в Україні є 29 військових шпиталів. У них, запевняють представники Уряду, можуть проходити реабілітацію всі бажаючі учасники антитерористичної операції.

ВАСИЛЬ ЛАЗОРИШИНЕЦЬ, в.о. Міністра охорони здоров’я України:

 «Не так багато – всього 228 осіб пройшли реабілітацію в цих госпіталях. Але у нас є резерв, де можна це проводити без збільшення видатків на медикаменти в цих госпіталях і без збільшення видатків на харчування, тому що вони закладені».

Оздоровлювати воїнів АТО планують і в санаторіях. На жаль, після анексії Криму кілька з них не можуть приймати громадян. Але Кабмін шукає шляхи оздоровлення бійців і в інших регіонах.

ЛЮДМИЛА ДЕНІСОВА, Міністр соціальної політики України:

«Маємо кошти, але не маємо місця, де забезпечити оздоровлення таких громадян. Але зараз ми проводимо всі необхідні заходи для того, щоб прилаштувати такі заклади, як в Одесі, наприклад, є Міністерства соцполітики здравниця «Салют», є здравниця СБУ в Одесі, ми теж провели з ними перемовини для того, щоб забезпечити, і повернутий Слов’янськ і зараз ми розглядаємо, щоб в Слов’янську була можливість отримати таке оздоровлення нашим інвалідам».

Людмила Денісова каже, кримські санаторії були кращими для інвалідів-спинальників. Проте зараз облаштовують ті заклади, що залишилися в державі, аби й там можна було приймати таких осіб.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top