Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / В Заліщиках обладнали палати для воїнів АТО

В Заліщиках обладнали палати для воїнів АТО

Воїни АТО зможуть проходити реабілітацію на Тернопільщині. Для цього підготували госпіталь інвалідів війни та реабілітованих. Що там зробили, бачили наші кореспонденти.

Обладнати палати, де могли би проходити реабілітацію воїни АТО, вирішили благодійні фонди «Апостол» та «Вірую». Представники організацій вважають, що не меншої допомоги, ніж під час війни, учасники бойових дій потребують, повернувшись із фронту.

МИХАЙЛО АПОСТОЛ, засновник благодійного фонду «Апостол»:

«Велика кількість наших молодих хлопців – учасників АТО, які сьогодні на передовій, які сьогодні попадали в оточення, які попадали в різні складні ситуації, вони були не готові психологічно. І після того, як вони відбудуть свій період на передовій, їм потрібна буде надзвичайно серйозна допомога».

ОЛЕКСІЙ ЛЕВЕНЕЦЬ, засновник благодійного фонду «Вірую»:

«Ми прагнемо створити центри реабілітації медичні, духовні. Тому що людині після війни потребує не тільки медичного зцілення, але й духовного. Духовне зцілення – це то, яке творить чудеса. Навіть хворі невиліковно, після молитви, зцілення отримують повністю. І лікарі це підтверджують. Тому що тільки молитва іноді дійсно і віра в Бога рятує людей і робить справжні дива».

Для реабілітації хворих обрали Заліщицький госпіталь інвалідів війни та реабілітованих. Наразі там обладнали дві палати. За наявності грошей, благодійники обіцяють відремонтувати і решту.

ВІКТОРІЯ КРАВЕЦЬ, кореспондент:

«Ось так виглядають відремонтовані палати після ремонту. Тут замінили функціональні ліжка, встановили умивальник та комп’ютер. Тому госпіталь готовий приймати бійців із зони АТО навіть завтра».

До послуг воїнів АТО – всі процедури, які надають в госпіталі сьогодні. Усі вони, наголошує головний лікар закладу, безкоштовні.

ВОЛОДИМИР ДЕМЧУК, начальник Заліщицького обласного госпіталю інвалідів війни та реабілітованих:

«Водні процедури. В нас працює ще дуже гарний кабінет фізіотерапевтичного лікування, відновного лікування, психотерапії кабінет, масажу кабінет, електропроцедур, кабінет психоемоційної розгрузки. Ми на сьогоднішній день готові».

Обласна влада ще повинна прийняти рішення по госпіталю і направити для роботи з учасниками АТО психолога. Також посадовці мають затвердити перелік документів, які потрібні воїнам для реабілітації в медзакладі.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top