Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Тернополі обиратимуть найкращого студента

В Тернополі обиратимуть найкращого студента

     В Тернополі обиратимуть найкращого студента. Дійство відбудеться завтра о 17:00 в одному з торгово-розважальних закладів міста. Десять учасників змагатимуться за лідерство у кількох номінаціях.

НАТАЛІЯ КУЗЬМІНСЬКА,  координатор конкурсу:

«З кожного ВУЗу, не тільки з Тернополя, але й до нас підключилися такі міста як Бережани, Кременець. Є куратори вишів, які подають кандидатів і ці кандидати змагаються за головну номінацію «Кращий студент України у Тернопільській області».

Студенту за три хвилини потрібно буде презентувати себе. Продемонструвати свій талант, відповісти на запитання, за одну хвилину показати найкращий день з студентського життя. Позмагатись за вдалий пост в соцмережах та запропонувати проект щодо покращення освіти в Україні.

РУСЛАН ДЗЮДА, співорганізатор конкурсу:

«Для визначення переможця в нас вже сформована спеціальна експертна рада, з авторитетних осіб в галузі освіти, в таких галузях як: молодіжна політика, а також будуть представники влади та громадські діячі».

Згодом, переможець поїде на Всеукраїнський конкурс, де також обиратимуть кращого студента. Завдяки таким заходам, переконані організатори, молодь має змогу реалізуватись.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top