Ви знаходитесь: Головна / Новини / В «Топільче» ремонтують пішохідні доріжки

В «Топільче» ремонтують пішохідні доріжки

У парку «Топільче» наводять лад, а саме – ремонтують пішохідні доріжки та проводять підготовчі роботи для встановлення пандусів.

За два тижні тернополяни зможуть ходити по вже відремонтованій пішохідній доріжці, що у парку «Топільче». Знаходиться вона поряд із картинговою трасою та футбольними полями. Нову бруківку уже постелили, залишилось тільки навести лад обабіч доріжки.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тут, крім того, що буде викладена бруківка, одночасно робиться нове освітлення, лінія електропередач тягнеться, будуть встановлені ліхтарі такого самого взірця, такого самого зовнішнього вигляду, які встановлені на ділянці, яка є суміжною. Щоб вже все було в одному стилі в парку. Також будуть зроблені переходи, які будуть з’єднувати дві сторони доріжки. І розраховані на те, щоб там поставити наступного року лавочки для відпочинку».

Усього на ремонт витратили більше мільйона гривень. Та цих грошей, кажуть у міській раді, вистачило лише на одну частину пішохідної ділянки. Іншу мають намір довести до ладу вже наступного року. Також у парку готуються і до встановлення пандусу. Він, кажуть, є дуже необхідним. Особливо для матерів із колясками, яким, аби погуляти в «Топільче», доводиться спускатися сходами.

ЛАРИСА БОЯР, головний інженер проекту 

«Не для маломобільних груп назвали, а капітальний ремонт існуючої доріжки. Хоч в основному тут їдуть мами з колясками. Ну, може люди, які по сходах не можуть піднятися. Сюдою будуть рухатися».

Встановити пандус планують обабіч сходів зі сторони «Березолю».

ЛАРИСА БОЯР, головний інженер проекту 

«Де оця береза, то це поворот іде цієї доріжки. І вона виходить наверх оцих сходів».

Чи матимуть змогу тернополяни підніматись пандусом вже цьогоріч, спеціалісти ще тільки радяться. Адже зараз вони проводять лише підготовчі роботи, а на встановлення бруківки у цьому місці їм потрібен час.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top