Ви знаходитесь: Головна / Новини / В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху

В Україні триває Тиждень безпеки дорожнього руху. Він покликаний вкотре наголосити як водіям, так і пішоходам на важливості дотримання правил. Протягом цих кількох днів державтоінспектори проводили серію профілактичних заходів, серед яких і акція «Безпечна швидкість».

Майже двадцять дві тисячі дорожньо-транспортних пригод, в яких загинуло більше трьох із половиною тисяч людей, а двадцять сім тисяч отримали травми. Ці зовсім немаленькі цифри державтоінспектори зафіксували в Україні всього за десять місяців. Не кращою є статистика і на Тернопільщині. Від початку року у нас сталось вісімдесят сім ДТП.

МИКОЛА ІГНАТЧЕНКО, інспектор УДАІ УМВСУ в області

«Практично кожна четверта дорожньо-транспортна пригода, яка трапляється з травмованими, чи де люди загинули, стається через перевищення водіями безпечної швидкості дорожнього руху. Якщо брати в містах, місто Тернопіль, практично кожна третя дорожньо-транспортна аварія, яка стається в місті Тернополі, це за участю пішоходів».

Аби вкотре наголосити на важливості дотримання правил дорожнього руху, працівники ДАІ зорганізували акцію «Безпечна швидкість». Під час заходу автоінспектори продемонстрували нам пристрій, з допомогою якого і можна визначити, чи рухається автомобіль згідно з нормою.

АНАТОЛІЙ КОРНАТИЙ, інспектор роти ДПС 

«Направляєте лазер на машину. Коли є перевищення швидкості, йде фіксація. Показує на приборі швидкість руху і ведете машину до повної зупинки. Номер показує машини. І тоді складаєте протокол».

Працівники ДАІ кажуть, є різниця між перевищенням дозволеної та безпечної швидкості. Першу визначають правила дорожнього руху, а другу ж – самі водії. Саме рухаючись на безпечній для себе швидкості, можна попередити ДТП.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top