Ви знаходитесь: Головна / Новини / Діти підготували бійцям обереги з сюрпризом

Діти підготували бійцям обереги з сюрпризом

Повертайтесь живими та з перемогою. Це послання маленьких тернопільських патріотів до наших захисників. Учнімісцевої економічної школи написали листівки, розфарбували національний прапор і власними руками створили обереги для українських бійців. Ці подаруночки з цікавинкою, якою? 

Звичайний навчальний день у міській школі з поглибленим вивченням основ економіки. Вишиванки для цих учнів вже стали звичною формою. В класі чимало плакатів з патріотичними малюнками та гаслами. Вітається малеча з вчителькою «Слава Україні», а національний гімн став невід’ємною частиною щоденних уроків.

«Ще не вмерла України ні слава, ні воля!»

А днями дітвора підготувала для воїнів АТО подарунки. Листівки з теплими слова, прапор з відбитками своїх долоньок та обереги з смачним сюрпризом.

НЕЛЯ БАЛИК, вчителька 2-А класу ТСЗШ Iст. з вивченням основ економіки:

«Головне, що ми зробили з любов’ю. Всередині є горішок. Горішок з Тернополя. Вони кажуть: «Якщо дуже схочуть їсти, солдат, то він розкриє, мотанку залишить, а горішок з’їсть».

ВЕРОНІКА, учениця 2-А класу ТСЗШ І ст. з вивченням основ економіки:

«Я думаю, що бійцям буде дуже приємно і коли вони будуть дуже-дуже голодні, то вони розвернуть цей оберіг і з’їдять наш горішок».

Горішок в оберіг, а щире послання у листівку. Що писати дітки думали самі.

КАТЯ, учениця 2-А класу ТСЗШ І ст. з вивченням основ економіки:

«Я написала: «Дорогі солдати, дякую вам за те, що ви зберігаєте наш спокійний сон. Повертайся з перемогою».

АННА, учениця 2-А класу ТСЗШ І ст. з вивченням основ економіки:

«Дорогі солдати, ми за вами дуже скучаємо і віримо, що ми переможемо».

Всі подарунки школярі передали тернопільським «автомайданівцям». Громадські активісти, незабаром їдуть в «гарячу точку» на Схід держави і обіцяли все передати воїнам.

ДМИТРО ГАЙДУЦЬКИЙ, голова ГО «Автомайдан Тернопіль»:

«Ви зараз робите дуже важливу справу. Для бійців дуже важливо отримати від вас звісточку. Те, що ми привозимо, ми привозимо дуже багато чого. Дорогі речі всякі ми привозимо, деякі речі коштують поза 50 тисяч доларів. Але ці речі вони відкладають в сторону, навіть на них не дивляться, якщо ми привезли папку з листами. Першим ділом хапаються листи, малюнки, хапаються за обереги. Вони читають. Ми навіть відеозвернення привозили до солдатів, то я вам скажу чесно. Здорові дядьки, такі, як ми, старші, з автоматами, бородаті, вони плачуть».

А вчительці школярів, котра прививає любов до Батьківщини, активісти вручили грамоту.

«Це вам подяка, від нашого імені, і від імені бійців, ми вручимо нашій викладачці. Дуже дякуємо, за вашу працю, за ваш труд».

Дітвора в боргу не залишилась. Школярі підготували для гостей «хвилину творчості». Сашко розповів великий вірш про війну. Зізнається, вчив не один день.

ОЛЕКСАНДР, учень 2-А класу ТСЗШ І ст. з вивченням основ економіки:

«Важкувато. О-о-о! Десь п’ять днів».

Загалом, малеча собою задоволена. Під чуйним наглядом вчительки, кажуть, продовжуватимуть робити приємні сюрпризи українським захисникам.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top