Ви знаходитесь: Головна / Новини / Екоінспекція знайшла притулок для ведмедів

Екоінспекція знайшла притулок для ведмедів

Ведмедям на Чортківщині знайшли дім. Двох бурих Улашківському лісництву передав Львівський цирк. Волонтери звернулися у відповідні служби, щоб ведмедям забезпечили кращі умови тримання. Сьогодні Держекоінспекція знайшла бурим новий притулок.

Двох бурих ведмедів виявили волонтери в лісництві на Чортківщині. Про неналежні умови тримання тварин вони повідомили прокуратуру та екологічну інспекцію. Остання, у свою чергу, попросила природний парк «Синевир» прихистити ведмедів у себе.

ЮРІЙ РОСЛИЙ, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в області:

«Відповідь їхня була про те, що при відсутності коштів і умов, вони не можуть цього на сьогоднішній день зробити. Але буквально свіжа інформація, якою ми обмінюємося із працівниками Лісового господарства: вони вже привели трошки у відповідність ті умови і одержали певне фінансування і від волонтерських організацій, і від інших».

На припис екологів відреагували і в чортківському лісництві, каже Юрій Рослий.

ЮРІЙ РОСЛИЙ, перший заступник начальника Державної екологічної інспекції в області:

«Є відповідь, що вони вжили відповідних заходів для того, щоби розширити клітки і для того, щоб покращити їхнє харчування і т.ін. Для того, щоб перевірити достовірність цих даних, нам треба проводити позапланову перевірку для виконання припису. Цього ми зараз зробити не можемо. Тому що мораторій, який передбачений змінами бюджету і прийнятий був Кабінетом Міністрів і затверджений був Верховною Радою, не дозволяє нам сьогодні без згоди Кабміну проводити такі заходи».

В екоінспекції кажуть, звернулися до державної влади, щоб дозволили їм позапланово перевірити Чортківське лісове господарство, яке утримує і відповідає з цих ведмедів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top