Ви знаходитесь: Головна / Новини / За керування у нетверезому стані звільнили 10 правоохоронців

За керування у нетверезому стані звільнили 10 правоохоронців

Від початку року в області зросла кількість аварій. В порівнянні з минулим, побільшало також травмованих та загиблих, кажуть в Державтоінспекції.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«299 пригод з потерпілими, з яких 53 людини загинуло та 391 травмована. Що в порівнянні з минулим роком спостерігається ріст. З потерпілими – на 30 %, по загиблих – на 8,2 %, та по травмованих – на 29, 3 %».

Основні причини дорожньо-транспортних пригод, каже Андрій Матрифайло – порушення правил маневрування, перевищення швидкості, недотримання дистанції, а ще – керування у нетверезому стані. І, хоч, в порівнянні з минулим роком кількість п’яних водіїв на дорогах області – менша, за останні 10 місяців за їх участі трапилося більше сотні автопригод. «Грішать» таким, до слова, і правоохоронці. За кермом у нетверезому стані, каже Андрій Матрифайло, впіймали 10 працівників міліції. І запевняє: всі вони поплатилися посадами.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«За кожне порушення, якщо скоїв працівник, проводиться відповідна службова перевірка, і він несе дисциплінарну відповідальність. Крім випадків керування у нетверезому стані – ті працівники, згідно всіх наших відомчих документів, звільнені з органів внутрішніх справ».

У нашому місті є кілька ділянок, на яких ДТП трапляються частіше, ніж деінде, каже головний державтоінспектор області. Таких місць у Тернополі – 9.

АНДРІЙ МАТРИФАЙЛО, начальник УДАІ в Тернопільській області:

«Це – дамба Тернопільського ставу, перехрестя вулиць Протасевича-Гайова,  перехрестя Руська-Замкова, перехрестя Степана Бандери-Коновальця-Слівенська, перехрестя Степана Бандери – примикання Данила Галицького, проспект Злуки, 55, вулиця Тарнавського, 3-5, вулиця Будного в районі Дружби-обїзна дорога, вулиця Тарнавського в районі Технічного коледжу».

До слова, борються у Державтоінспекції, переконують, і з проявами корупції на дорогах. Лише за останні 2 місяці, каже Андрій Матрифайло, задокументовано 27 спроб дачі хабаря державтоінспекторам. Впіймали на гарячому і одного працівника ДАІ.

 

 

 

Автор: Ірина Худобá-Луциків

Ірина Худобá-Луциків
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top