Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Земельна комісія вперше запрацювала онлайн

Земельна комісія вперше запрацювала онлайн

Усі спірні питання земельна комісія розглядає онлайн. Відтепер кожне її засідання буде транслюватись на сайті міської ради. 

«Виділили з тої будівлі той заставний гараж і його продали з торгів. Я довго судився з власником нового гаражу. То була чисто спроба рейдерського захоплення. По тій причині, що людина купила 34 квадратних метра, а те, що не було оформлено він захотів забрати, будемо говорити, в додачу, паровозом».

Суть справи, яку розглядає земельна комісія, тепер можна дізнатись, навіть не виходячи із дому. Відтепер усі засідання фахівців транслюють у режимі онлайн, і переглянути їх можна на сайті міської ради. Вперше інтерактивно розглядали три справи.

МАРІЯ СОЛОНІНА, голова земельної комісії

«Питання було щодо погодження меж, оскільки заявники виготовляють технічну документацію на оформлення документів на землю, хто на оренду, хто на приватну власність. І там є акти погодження меж з іншими власниками суміжних землеволодінь».

Та ці три суперечки, розповідає голова земельної комісії, вони так і не вирішили. Бо опоненти тернополян, що звернулись до фахівців, на засідання не прийшли. І справи довелось відкласти до десятого грудня. Та загалом, кажуть члени комісій, специфіка їхньої роботи не змінилася, єдине – незвично працювати в режимі онлайн.

МАРІЯ СОЛОНІНА, голова земельної комісії

«Ну, не знаю, трохи хвилюємось, бо перший раз, не знаємо, як відреагують наші заявники».

Нагадаємо, онлайн засідання на сайті міської ради можна переглянути щосереди о п’ятнадцятій годині.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top