Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Земельні суперечки вирішуватимуть публічно

Земельні суперечки вирішуватимуть публічно

Будь-який земельний спір відтепер будуть вирішувати гласно. У Тернополі діятиме спеціальна комісія. Її фахівці розглядатимуть суперечки відкрито, запрошуючи при цьому засоби масової інформації.

У Тернополі земельні суперечки буде вирішувати спеціальна комісія. До того ж, робитиме вона це публічно. А саме – окрім обох сторін конфлікту та фахівців, що повинні будуть з’ясувати спірні питання, залучатимуть також представників засобів масової інформації. Ці зустрічі мають намір транслювати онлайн на сайті міської ради.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тернополяни пишуть скаргу на адресу міського голови або на адресу міської ради про будь-яке питання, спірне питання земельного законодавства, яке, на їхню думку, існує. Автоматично такі листи будуть попадати на адресу голови комісії. І раз в два тижні будуть збиратися і запрошувати тернополян для того, щоб вони були присутні. І компетентно залучувати фахівців розглянути ті чи інші спірні питання, які виникають».

Хоч попередньо вирішили, що комісія збиратиметься двічі на тиждень, кажуть у міській раді, при необхідності розглядати земельні суперечки будуть і частіше.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«До складу комісій входять фахівці управління містобудування, архітектури і містобудування, юридичного управління, земельного відділу, управління житлово-комунального господарства, а також депутати».

Нагадаємо, питання, які буде розглядати комісія, стосуватимуться виключно дотримання земельного законодавства у Тернополі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top