Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Майже в мороз – у літніх сукнях

Майже в мороз – у літніх сукнях

При кількох градусах вище нуля вони ходили в літніх сукнях. Так жінки демонстрували свою підтримку воїнам в АТО. Зокрема дбали, щоб бійцям було тепло. Як відбувалася акція, побачите далі.

До зими все ближче, а теплих речей в українських воїнів – обмаль. Люди і далі допомагають бійцям утеплитися, але цього недостатньо. Тернопільська Самооборона вирішила нагадати тим, хто в тилу про потреби хлопців на передовій. Дівчата вийшли надвір при 5-ти градусах тепла у літніх сукнях.

ЛІЛІЯ МУСІХІНА, організатор акції:

«Ми звикли до того, що війна. Ми трошки заснули. Ми почали байдуже дивитися новини. Цього не повинно бути. Коли гинуть хлопці, коли ми розуміємо, що робиться зараз там в Щасті, Попасній, в Дебальцево, ми не маємо права просто сидіти вдома, лузати насіння і чекати, чим це все закінчиться. Ми свідомі, що ми можем захворіти, але зі свого власного досвіду, тому що я теж сьогодні не перший раз вже виходжу, щось гріє отут. Я не можу це пояснити. Але насправді зараз мені, напевно, тепліше, як вам всім».

Бушлатів треба чимало, каже Ліля Мусіхіна. Адже сьогодні на Сході воює більше 4 тисяч чоловіків лише з Тернопільщини. А якість тих бушлатів, які у них є, залишає бажати кращого. Самооборона знайшла, де в Тернополі шиють такий одяг якісно. Ціна одного бушлату без комбінезона – 300 гривень. З комбінезоном – 650. То ж чи йти збирати гроші, дівчата довго не думали.

ОКСАНА ВОЗНЯК, учасниця акції:

«А що робити? Альтернативи немає. Треба людей будити. Як варіант пробудження від байдужості. Домовчалися вже. Треба говорити».

АННА ЧОРНА, учасниця акції:

«Це було для себе корисно, не дуже холодно. І тернополяни реагували по-різному: хтось питав, чи нам не холодно. Думали, можливо, дуже тепло нам. Дехто якісь веселі коментарі давав. Дехто бачив наші написи, розумів, що за акція, підтримував нас. Коли думаєш, як хлопцям буде тепло в тому бушлаті, уявляєш собі це тепло і воно дуже сильно гріє».

Всього в літніх сукнях по місту пройшлися 15 дівчат. За кілька годин акції зібрали 13 791 грн. Цього, кажуть організатори, вистачить на 46 бушлатів.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top