Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Медикам довелося працювати під вибухи гранат

Медикам довелося працювати під вибухи гранат

Лунають постріли, вибухають гранати. Є травмовані. Завданняшвидко надати домедичну допомогу і забрати пораненого з поля бою у безпечне місце.  Якщо усе зробити правильно – життя буде врятоване. Так проходив останній день всеукраїнського вишколу медиків. Його в навчально-оздоровчому комплексі «Червона калина»  організувала громадська організація «Білі берети»  в співпраці з Тернопільським медуніверситетом.

АНДРІЙ САЛАГОРНИК, голова громадської організації «Білі берети»

«Для того, щоб відпрацювати, в першу чергу, навики тактичної медицини і цей стрес, зокрема, придуманий для того, аби люди, які пройшли три дні нашого вишколу застосували на практиці всі свої знання получені протягом цих трьох днів, в умовах наближених до бойових дій».

Чимало з учасників навчання в майбутньому планують поїхати в зону АТО в якості волонтерів. Більше того, медики кажуть, отриманні на вишколі знання їм знадобляться не тільки в умовах війни, а й у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

 «Враховуючи те, що проживаю у Закарпатті і в нас досить часто є стихійні лиха – це паводки, тому я тут. Крім того, я у майбутньому, є бажання, взяти участь у якості волонтера у супроводженні гуманітарного вантажу у зону АТО».

«Хочу поїхати добровольцем, але як мінімум я хочу поїхати, хоча б волонтером, навчити інших військових надавати медичну допомогу: самодопомогу, допомогу іншим».

Тривав всеукраїнський вишкіл медиків протягом трьох днів з 14 по 16 листопада.

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top