Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Медпрепарати для БЦЖ та гемодіалізу наразі є

Медпрепарати для БЦЖ та гемодіалізу наразі є

Українці можуть розраховувати на належне забезпечення ліками. Уряд виділяє гроші на закупівлю найнеобхідніших медпрепаратів. Передусім, це стосується вакцин. Які сироватки ще потрібні нашим медзакладам, а яких є достатньо –у наступному сюжеті.

Уряд виділяє гроші на закупівлю першочергових ліків. Зокрема, 10 з половиною мільйонів гривень Кабінет міністрів направив на гемодіаліз. Це дозволить провести терапію 135-м хворим. Вирішили й проблему з вакциною БЦЖ.

ВАСИЛЬ ЛАЗОРИШИНЕЦЬ, в.о. Міністра охорони здоров’я України:

«Вдалося Кабінету Міністрів України, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та особистої участі Прем’єр-міністра Арсенія Петровича Яценюка та депутатів, які проголосували, розблокувати таким чином вакцину БЦЖ. Це 509 тисяч доз. Це дозволяє нам забезпечити всю Україну вакциною БЦЖ на 6 місяців».

Термін придатності цієї вакцини – до вересня 2015 року. Відповідно, використати наявну сироватку доручили, вакцинуючи, передусім, дітей першого року життя.

Готують українських медиків і до роботи з вірусом Ебола. Оскільки його паразити вже потрапили в сусідні країни, варто бути готовими до цього і нам.

ВАСИЛЬ ЛАЗОРИШИНЕЦЬ, в.о. Міністра охорони здоров’я України:

«Медичних студентів – 3,5 тис., які приїхали з Західної Африки. У нас є 100 тис. моряків, які плавають по всім усюдам. У нас більше 2,5 тис. – контингент миротворчих військ, який знаходиться саме в цьому регіоні. І ймовірність того, що вірус занесеться, дуже висока».

Станом на початок жовтня Україна мала 28 % ліків. Зараз відкрили гарячу лінію в кожному регіоні, на яку приймають звернення громадян щодо забезпечення медикаментами.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top