Ви знаходитесь: Головна / Новини / Мер звітує

Мер звітує

Яким цей рік був для міського голови Тернополя? Що вдалось зробити і які плани на майбутнє? Вчора, близько трьох годин у «Березолі» Сергій Надал звітував перед громадою. Питання до мера мали змогу поставити усі охочі. Відповіді на них чули наші кореспонденти.

Розпочали звіт міського голови з хвилини мовчання за загиблими Героями на Майдані та воїнами АТО.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Я прошу усіх Вас, підтримати мене, і вшанувати хвилиною пам’яті всіх тих, хто загинув на Майдані, хто загинули під час проведення АТО, хвилиною мовчання».

Цей рік для українців видався дуже важким. Майдан, повалення режиму Януковича, окупація Криму, Антитерористична операція. Працювати в таких умовах – нелегко.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Незважаючи на економічну кризу в державі, незважаючи на політичну кризу в державі, незважаючи на важкий фінансовий стан, все ж таки місто живе, місто розвивається, в місті створюються, відновлюються, будуються і ремонтуються інфраструктурні об’єкти, створюються нові. Місто вчасно почало опалювальний сезон. Місто живе нормальним життя».

А конкретно про те, що зробили, звітували на сцені «Березолю» начальники усіх управлінь та відділів міськради. Серед перших про свою роботу за рік розповів начальник житлово-комунального господарства Микола Лесів.

МИКОЛА ЛЕСІВ, начальник міського управління ЖКГ, благоустрою та екології:

«Всі заплановані заходи виконані. Мешканцям міста, в повному обсязі, надаються послуги з теплопостачання, водопостачання та водовідведення. За звітний період управління виконувало роботу відповідно до виділених бюджетних асигнувань».

5-тисячний колектив освітян представляла Ольга Похиляк. Начальник профільного управління. Вона зазначила, що незважаючи на труднощі та проблеми, галузь, яку очолює, у 2014-му функціонувала стабільно, злагоджено, рухаючись вперед до європейських стандартів.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник міського управління освіти і науки:

«Впродовж звітного періоду діяльність великої освітянської родини була спрямована на здійснення державної політики в галузі освіти. Питання виплати заробітної плати для працівників галузі було пріоритетним. І завжди вирішувалось згідно чинного законодавства. Фінансування галузі здійснювалось відповідно до затвердженого бюджету».

А про ділянки виділені для воїнів АТО та їхніх родин доповів начальник міського відділу земельних ресурсів Віктор Кібляр.

ВІКТОР КІБЛЯР, начальник міського відділу земельних ресурсів:

«Прийнято рішення міської ради щодо визначення масиву для надання земельних ділянок учасникам АТО. Станом на сьогоднішній день на чергову сесію міської ради виноситься рішення щодо надання їм дозволів на розроблення проектів землеустрою більше, як сто учасникам, військовослужбовцям, учасникам АТО».

Загалом, майже півтори години очільники профільних управлінь розповідали, про рік, що минає. Не забули також і про плани на майбутнє. А ось щоб звіт міського голови був цікавішим і не перетворився на «сухі факти і цифри», присутнім продемонстрували невеличкий фільм про діяльність мера та ради.

Після чого, слово взяв й сам голова Сергій Надал. Підсумувавши відео, взявся відповідати на запитання, які йому передавали із зали. Найбільше з них стосувалися діяльності ЖКГ. Це і утеплення будинків, і впорядкування житлових домів та територій біля них, ремонти доріг і звичайно ж, облаштування дитмайданчиків.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Шановний Сергій Віталійович, по телебаченню, в пресі, а також наочно бачимо результати Ваших намірів і дій, але, на жаль, навіть попри те, що активно ремонтуються дахи і двори будинків, охоплені вони не всеціло. Зверніть увагу на майданчики між будинками по вулиці Старий Ринок. Центральна частина міста, де кожен день діти і молодь, по неділям старші чоловіки грають футбол. Попит є, умов – немає. Знаю, дякую за інформацію, інформація не нова. Думаю Ви вже чули, хоча ми зробили більше 21 двора, реальна потреба для капітального ремонту дворів це майже 100 дворів. Ми маємо, в силу своїх можливостей, скільки маємо грошей, скільки можемо зробити фізично. В рік робити в межах 2025 дворів і проїздів, тому кожного року ця робота буде продовжена».

Загалом питань було близько шістдесяти. Після них, Сергій Надал нагородив почесними відзнаками за хорошу роботу та активну діяльність найкращих тернополян. Щодо мешканців, кажуть, звітом – задоволені.

ТЕТЯНА РОМАНИШИН, тернополянка:

«Ну я думаю звіт повністю достатній, навіть більше».

До слова, це вже четвертий публічний звіт за рік Сергія Надала.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top