Ви знаходитесь: Головна / Новини / Молодь буде стажуватись у міській раді

Молодь буде стажуватись у міській раді

Молодь Тернополя матиме змогу пройти стажування у міській раді. Охочим радять не баритися, а розпочинати вже реєструватись на офіційному сайті органу самоврядування.

Місяць, із першого січня та, відповідно, до першого лютого, міська влада разом із однією з громадських організацій обиратиме кращих інтернів. До цього часу охочі пройти стажування в органах самоврядування повинні зареєструватись на сайті міської ради.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Будь-які мешканці Тернополя, які мають вищу освіту, мають бажання проходити стажування в міській раді, в органах місцевого самоврядування, можуть пройти таке стажування. Щоби дало можливість, по-перше, отримати нам якісь нові, свіжі ідеї, нове, свіже бачення. З іншого боку молодь би отримала можливість проходити безкоштовне стажування, набиратися певного досвіду, який буде їм необхідний».

Стажуватись молодь Тернополя буде з першого лютого та до тридцятого квітня. У міській раді розраховують, що серед інтернів будуть й такі, які змоги практикуватися повний день не матимуть. Тому спеціально для них розробили програму на чотири години, усі ж інші стажуватимуться не менше десяти годин на тиждень.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, студентський президент України 2014

«Окрім стажування у Тернопільській міській раді або в тих чи інших підрозділах міської ради, для учасників стажування будуть проводитися тренінги з тайм-менеджменту, проект-менеджменту, лідерства, фандрайзингу, залучення ресурсів на благо громади, а також роботи у громадській організації та реалізації її проектів на рівні міста та області».

Дізнатись про роботу міської влади зсередини мають змогу студенти, починаючи із третього курсу, а також випускники вишів, віком до двадцяти дев’яти років.

Ще одне стажування у міській раді мають намір зорганізувати восени наступного року, а саме – із десятого вересня і до тридцятого листопада.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top