Ви знаходитесь: Головна / Новини / Міліцейські автівки готові до зими

Міліцейські автівки готові до зими

Технічну справність та готовність до зими службових автівок перевіряли місцеві правоохоронці.

Технічний огляд службових автівок працівники міліції проводять двічі на рік. Ця перевірка, кажуть правоохоронці, показала, що їхній транспорт до зими готовий. А ті незначні недоліки, що виявили, працівники міліції обіцяють усунути протягом трьох днів.

ОЛЕГ ЛЯХОВИЧ, заступник начальника УМВС України в області

«Транспорт готовий до експлуатації в осінньо-зимовий період. На жаль, на сьогоднішній день не достатньо фінансування для того, щоб в повному обсязі забезпечити зимовою резиною весь наявний транспорт».

Окрім технічної справності, перевірили також наявність у службових автівках вогнегасників, знаків аварійної зупинки, аптечок і буксирувальних тросів.

ПЕТРО ТРАЧ, технік по випуску автомобілів

«Тяги зношуються. Дороги погані. Стан салінблоків добре. Добра передня ходова. Резина підготовлена до зими. Кожен день перевіряємо. І, якщо є такі недоліки, ми їх повертаємо в гараж, в майстерню. Виписуємо заявку. І майстри проводять ремонт машини».

Завжди готовими повинні бути й самі правоохоронці. Для них систематично проводять іспити на знання правил дорожнього руху.

ІВАН ГАМБАЛЬ, провідний інженер з безпеки дорожнього руху

«Працівник міліції повинен досконало знати правила дорожнього руху, бездоганно їх виконувати . Тому що він повинен бути зразком в поводженні на дорозі і показувати приклад іншим учасникам дорожнього руху».

Двадцять службових автомобілів, розповідають правоохоронці, зараз перебувають у зоні АТО. Перед відправкою на Схід, кажуть працівники міліції, транспорт також перевіряли на справність.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top