Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Новий ринок будують на вул. Шептицького

Новий ринок будують на вул. Шептицького

Незабаром у Тернополі з’явиться новий критий ринок. Торговий комплекс вже будують. Завершити його планують до кінця року. На якому етапі будівництво зараз, бачила Вікторія Кравець.

На ділянці комунального ринку, де раніше проводили ярмарки, зводять ринковий комплекс. Туди перемістять тих торговців, що стоять зараз вздовж дороги на вулиці Шептицького. Скільки коштуватиме для продавця оренда місця в такому комплексі, поки що вивчають. Будуть там і торгові столи для пенсіонерів та інших соціально незахищених торговців.

ГАЛИНА ГОРЄВА, завідувач сектору регуляторної політики та підприємництва міського управління торгівлі:

«На ринковому комплексі створюються торговельні місця для соціально-незахищених верств населення для продажу сільськогосподарської продукції, вирощеної на власних присадибних ділянках. Слід зауважити, що до початку реконструкції громадянам, які торгували на території постійно діючого ярмарку, було запропоновано перейти на вільні місця на інших ринках м.Тернополя. Однак громадяни до пропозиції не дослухались, торгують на тротуарах міста».

Крім ринкового комплексу, на комунальному ринку обладнають і адміністративний корпус. Там буде санітарна частина, якою зможуть користуватися продавці, запевняє директор міського Підприємства матеріально-технічного забезпечення.

ОЛЕГ ФЛЯК, директор КП «Підприємство матеріально-технічного забезпечення» міськради:

«Адмінкорпус з вбудованим закладом громадського харчування, що дасть можливість підприємцям, які тут торгують, на місці і харчуватись. Побудовані вже приміщення для торгівлі м’ясо-молочною продукцією, битою птицею, де буде розміщена санітарно-ветеринарна лабораторія. І також будуть місця для торгівлі з автотранспорту».

Зводити ринковий комплекс почали в цьому році. Завершити його планують вже за 2 місяці. Наразі частину ринку вже накрили дахом і продовжують встановлювати торгові павільйони.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top