Ви знаходитесь: Головна / Новини / Оновлена Рада – нові депутати

Оновлена Рада – нові депутати

Оновлена Рада – нові депутати. Сьогодні нарешті запрацював український Парламент восьмого скликання. Урочисте відкриття зранку почалося зі складання присяги. Після перерви новообрані народні обранці утворили коаліцію, обрали прем’єром Арсенія Яценюка, а спікером Володимира Гройсмана. Чим ще жила сьогодні Верховна Рада і як себе у її стінах почувають нардепи від Тернопільщини – далі.

Відкривали перше засідання Верховної Ради України восьмого скликання з національного гімну та хвилини мовчання за загиблими Героями Небесної Сотні та воїнами АТО.

ОЛЕКСАНДР ТУРЧИНОВ, голова Верховної Ради України (7-го скликання):

«Прошу вшанувати хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, наших військовослужбовців, які віддали своє життя за свободу, Незалежність та територіальну цілісність України, а також цивільних громадян, які загинули під час розв’язаною Росією війни проти нашої країни».

Серед присутніх, традиційно, – всі президенти України, представники Уряду, духовенство, журналісти та гості. Перш ніж приступити до роботи, народні депутати, як і годиться, склали присяги.

«Присягаю додержуватись Конституції України та Законів України. Виконувати свої обов’язки і інтересах усіх співвітчизників. Прошу сідати і скріпити присягу своїми підписами».

Разом з усіма, присягу складали й народні депутати від Тернопільщини. Представник «Народного Фронту» Роман Заставний каже, часу на пусті балачки немає. Україна в небезпеці. Тож потрібно працювати і відновлювати державу.

СНХ: РОМАН ЗАСТАВНИЙ – народний депутат України

«Всі усвідомлюють те, що сьогодні держава перебуває в стані війни і нам жодний виборець не простить того, що ми будемо тратити час на просту балаканину, а не будемо діяти просто в інтересах держави. Я думаю, що це важливо».

Роботи багато, запевняють нардепи, які представляють нашу область у стінах Парламенту. Важливо, кажуть, не забувати про те, що головне – це слово народу. Не підвести виборців, прислухатися до їхньої думки і діяти в інтересах народу – основна ціль кожного обранця.

ТАРАС ЮРИК, народний депутат України:

«Ті настрої, з якими я йду сюди, мені передали люди, які мене обрали, це мій округ. А настрої в людей рівно одинакові. Люди хочуть жити краще, люди хочуть системних змін в країні, люди хочуть того, щоб країна жила по-новому. Хочуть, щоб країна почала жити справедливо. З чесними судами, з чесною прокуратурою, з чесною владою. Тобто це ті сподівання людей, які вони мені передали, я з ними є тут і я маю велику надію, що ми зреалізуємо ці сподівання».

А на першому засіданні депутати створили коаліцію, обрали Прем’єр-міністром Арсенія Яценюка, а спікером Парламенту – Володимира Гройсмана. Утворили також фракції. Зазначимо, до більшості Верховної Ради увійшли 302 нардепи.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top