Ви знаходитесь: Головна / Новини / Право нічної торгівлі заберуть через низьку зарплату

Право нічної торгівлі заберуть через низьку зарплату

Закладам громадського харчування, які недослухались до міськвиконкому, заборонять працювати вночі.

Щоб працювати вночі, заклади торгівлі та громадського харчування повинні були збільшити заробітну плату та кількість працівників. Такі умови перед ними поставив виконавчий комітет ще кілька місяців тому. Та деякі підприємці Тернополя, кажуть у міській раді, цього так і не зробили. Тому право нічної торгівлі влада вирішила у них забрати.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Промоніторено перших вісім об’єктів, які, на жаль, не дотримались свого слова, пройшло півроку. За даними податкової служби, за даними комісії, яка працює по рівні заробітної плати, встановлено, що рівень зарплати не піднятий, кількість працівників не збільшена. Прийнято рішення про втрату чинності рішень виконавчого комітету, які раніше надали їм право на торгівлю в нічний період».

Впорядкувати влада міста вирішила і торгівлю на вулицях Тернополя. Зокрема візьмуться за незаконно встановленні конструкції.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Передбачено демонтаж незаконно встановлених об’єктів торгівлі. Це стосується, в першу чергу, тих об’єктів торгових, які встановлені на ринку на вулиці 15 Квітня, навпроти заводу «Оріон», і ще цілий ряд об’єктів по місту Тернополю».

Демонтувати ці об’єкти торгівлі власники повинні протягом десяти днів. Якщо ж вони відмовляться, міська рада зробить це самостійно. А щодо тих кіосків, власники яких не знайдуться, їх влада Тернополя демонтує протягом трьох днів.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top