Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Проблему міжлікарняної аптеки обласна рада пояснює по-своєму

Проблему міжлікарняної аптеки обласна рада пояснює по-своєму

В продовження теми комунальних аптек. Минулого тижня ми показували колектив міжлікарняної аптеки, який вже п’ять років судиться з обласним керівництвом. Боротьба йде за приміщення, в якому знаходиться фармакологія. Сьогодні подаємо вам позицію іншої сторони конфлікту.

Боротьба за приміщення міжлікарняної аптеки, що поблизу психоневрологічної лікарні Тернополя, триває вже 5 років. У фармакології впевнені, що їхні робочі місця хочуть віддати новоствореному аптекоуправлінню. Про цей конфлікт розповідають і у стінах обласної ради. Але по-іншому. Створення аптекоуправління на базі Університетської лікарні пояснюють звичайним перейменуванням раніше діючої аптеки. А от приміщення, кажуть, забирають не головне, а лише те, що знаходиться у стінах психоневрологічної лікарні.

ПРОКІП БРАТУНЬ, завідувач Тернопільської обласної міжлікарняної аптеки:

(06.11.14 р.) «Відібрати від нас приміщення. Нам відкрито говорять, що це приміщення вони хочуть продати, забрати. Тут має бути апарат аптекоуправління, яке нове створюють, мають перенести лабораторію держінспекції. Нас от з психлікарні ми зрозуміли, що виселяють, бо в нас дешевші ліки, чим в приватних структурах. І на жаль, в психлікарні є три приватних аптечних пункти, а ми один єдиний був пункт комунальної аптеки».

СЕРГІЙ ТАРАШЕВСЬКИЙ, заступник голови Тернопільської обласної ради:

«Цей пункт в них забирає, не забирає, а їх виселяють. Тобто В.Шкробот, як головний лікар, вважає недоцільним там бути комунальній аптеці, пункту. І коли закінчився договір, він написав йому попередження про те, що він не планує з ним продовжувати договір. Нормальна практика, тобто все в межах чинного законодавства. Братунь П.В. не надає цьому серйозного значення, не виселяється».

На жаль, головний лікар психоневрологічної лікарні поспілкуватися з нами впродовж дня не зміг.

Заступник голови облради ж наголосив, про виселення з приміщення виробництва, що на території психлікарні, поки не йдеться. Але при неналежній роботі керівника фармакології, можна втратити і цей корпус, припускає Тарашевський. Тим паче, що через чималі стягнення, ціни на продукцію комунальних аптек не завжди нижчі приватних, наголосив держпосадовець.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top