Ви знаходитесь: Головна / Новини / здоров'я / Свободівці просили про ще один центр реабілітації

Свободівці просили про ще один центр реабілітації

Із запізненням, сварками і без особливого результату пройшла сьогоднішня сесія обласної ради. Депутати сперечалися, чи виносити на голосування ті чи інші питання, переголосовували їх та просто тягнули час.

О зазначеній 10 год. сесійна зала обласної ради майже порожня. Депутати починають сходитися на сесію на 15 хв пізніше. В результаті, приблизно із 40-хвилинним запізненням засідання відкрили. Почали із внесення додаткових питань до порядку денного. І вже на цьому етапі посварилися. Хтось не підтримав пропозицію колег розглянути питання, комусь не сподобалося, як голова ставив проекти на голосування. Одностайно лише звернулися до виборчої комісії щодо складання повноважень депутатами, яких обрали в іншу раду. На їхні місця мають ввести наступних за партійними списками.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Складає повноваження депутата Тернопільської обласної ради в зв’язку з обранням депутатом Верховної Ради України. Побажаєм Тарасу Тимофійовичу (прим. – Пастуху) плідної законотворчої діяльності на благо міста і нашого краю».

Далі близько години про роботу університетської лікарні звітували керівник закладу та виконуючий обов’язки ректора медуніверситету. Говорили про їхній спільний проект, створений на базі обласної лікарні.

ВАСИЛЬ БЛІХАР, головний лікар Тернопільської університетської лікарні:

«В звязку з недостатнім фінансуванням фінансова частина пілотного проекту виконана не була, гроші з державного бюджету виділені не були. І тому в тій частині модернізації університетської лікарні ця частина пілотного проекту не була виконана».

Натомість питання ремонту в дитбудинку «Малятко», що на вул. Сахарова, винесли на голосування лише з другої спроби, після наполегливого прохання свободівців. Нагадаємо, в цьому приміщенні обласна влада вирішила зробити ще один центр реабілітації для дітей-інвалідів. Таке ж відділення працює через дорогу від дитбудинку, в обласній дитячій лікарні.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top