Ви знаходитесь: Головна / Новини / Сиротюк не коментує, хто стане його наступником

Сиротюк не коментує, хто стане його наступником

Чому свободівці склали повноваження? Що чекає місцеві адміністрації після такої заяви? Відповіді на ці та інші питання журналісти спробували з’ясувати у все ще голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка. Подивимося, що з цього вийшло.

Голови обласних та райадміністрацій – свободівці написали заяви про складення своїх повноважень. В результаті, посади очільників звільнилися в Тернопільській ОДА, а також Шумському, Лановецькому, Борщівському, Бучацькому, Тернопільському, Козівському та Підгаєцькому районах. Таке рішення «Свобода» пояснює оголошенням результатів парламентських виборів і формуванням нової коаліції. Самі ж підсумки обрання нової Верховної Ради тернопільський керівник ОДА коментує неохоче.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА:

«Ми бачили вибори 2012 р., маніпулювання соціологічними даними. Ми бачили вибори цього року, маніпулювання соціологічними даними. Ми бачили екзит-поли. Але зараз ніхто не говорить про 5 екзит-полів, які пройшли в українській державі, в т.ч. міжнародні, які задекларували конкретні результати, і ми бачимо відхилення, які є у офіційних результатах, оприлюднені на сайті ЦВК».

За 8 місяців свого керівництва облдержадміністрацією Олег Сиротюк вважає, що зробив чимало для громади. Наголошує, поставлені перед ним завдання – виконані. Зокрема, належно зроблено ремонт доріг.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА:

«У співпраці з представницькою владою були прийняті необхідні рішення концентрації фінансового ресурсу на найбільш проблемних ділянках. І область, яка займає останні місця в Україні по обсягу фінансування на ремонт доріг державного і місцевого значення, є однією з перших в Україні по обсягу виконаних робіт в цьому році, перевищивши показники минулого року більш, ніж в три рази. І так ми можемо говорити по багатьох інших галузях, де проводилась відповідна робота».

Хто стане наступником Олега Сиротюка на посаді голови Тернопільської ОДА – чиновник не каже. Зазначає, що коментувати здогадки в Інтернеті щодо можливих кандидатів – не його робота.

ОЛЕГ СИРОТЮК, голова Тернопільської ОДА:

«Наше завдання – виконувати роботу. Наше завдання – звітувати перед громадою, перед пресою, перед журналістами. А питання прізвищ – це є питання, яке може обговорюватися, але не людьми, які є у виконавчій владі».

Що робитиме далі – Сиротюк не зізнався. Лише наголосив, що «Свобода» працювала як націоналістична сила і раніше, не будучи у Верховній Раді. Тому Олег Мирославович, ймовірно, продовжуватиме займатися партійними справами.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top