Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Соціально-незахищеним дали картки

Соціально-незахищеним дали картки

Зекономити на ліках тепер зможуть соціально-незахищені тернополяни. Для цього у них є спеціальні картки. Як отримували пластикові презенти перші щасливчики, бачили наші кореспонденти.

Тернополянка Тетяна із синочком Матвієм відтепер купуватиме ліки зі знижкою. Їй та іншим соціально-незахищеним жителям обласного центру вручили пластикові картки. Це дозволить хоч трохи зекономити у витратах на медикаменти.

ТЕТЯНА БУДАС, отримала картку:

«Коштів витрачається значно багато на такі медикаментозні препарати. Через то це для нашої сімї необхідно. Так зручніше. В принципі, і знижка, і я так зрозуміла, туди можна й кошти класти. Є свої переваги».

МАРІЯ ФІРМАН, отримала картку:

«Та дорого. От навіть від тиску – то як дорого. Дорого. Зараз дуже всьо дорого. Я сама живу, нікого більше не маю, то буде зручно. Бо часом захворію, або що, чи за продуктами, то зручно буде».

За словами міського голови, такі картки діятимуть в усіх соціальних аптеках Тернополя. Наразі їх є 6. З часом дію картки планують поширити і на магазини та інші заклади.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Власники цієї картки будуть мати можливість придбати товари в спеціальних соціальних аптеках зі знижкою від 10 до 15%. В першу чергу ці картки отримають ті, хто є на обліку в управлінні соціальної політики і соціального забезпечення. Вже замовлена перша партія цих карток – це 30 тисяч карточок, які люди, які стоять на обліку, зможуть отримати. Крім того, це лише початок проекту. Цей проект ми реалізуємо спільно з одним із банків, які мають європейський капітал, які мають досвід роботи в подібних проектах».

Поки громадяни тішилися карткам, символічні нагороди отримали і працівники соціального управління. З нагоди професійного свята, яке відзначають у першу неділю листопада, їм вручили подяки та подарунки.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top