Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернополем буде курсувати менше маршруток
Тернополем буде курсувати менше маршруток

Тернополем буде курсувати менше маршруток

Тернополем курсуватиме менше маршруток, таке рішення прийняв сьогодні вранці виконавчий комітет міської ради. Натомість, пообіцяли збільшити кількість тролейбусів, недавно придбаних закордоном.

Вартість проїзду наразі підвищувати не будуть, кажуть у міській раді. Вони знайшли інший вихід, аби владнати з перевізниками конфлікт. А саме – зменшили кількість транспорту на окремих маршрутах. Зокрема, по дорогах міста відтепер їздити не будуть по одному автобусі другого та тридцять четвертого маршрутів, по два першого, тридцятого та тридцять першого. Рідше доведеться чекати й на двадцять восьмий і тридцять шостий автобуси. Їх кожного стало менше на три одиниці.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради

«Ми подивилися і по звітах перевізника. Ми подивилися і провели моніторинг по цьому маршруту. І сам перевізник зрозумів, що потреби ганяти сім одиниць автобусів на цьому маршруті немає. І відповідно написав звернення про те, що він погоджується із цим скороченням»

Скоригувати рух транспорту міська влада має намір і у вечірній період.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку міськради

«Застерігаю всіх наших мешканців і пасажирів, що зараз ми також робимо розклад руху, що після восьмої години не буде на будь-який масив так, як сьогодні бігає по десять, вісім транспортних засобів одного маршруту. Ми наполовину скоротимо».

Натомість, збільшили кількість автобусів, що рухаються в напрямку селища Велика Березовиця. Нагадаємо, нещодавно жителі передмістя не поділили п’ятий маршрут, який розпочав курсувати і в село Острів.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Додатковий рух автобусних маршрутів в напрямку села Березовиці, в напрямку села Острів, для того, щоб зняти конфлікт, який виник в Тернопільському районі. Оскільки район не може сам справитись з наданням транспортних послуг, то ми допоможемо в цьому. Окремо визначені одиниці транспорту, які будуть курсувати виключно до Березовиці, зробити розворот в Березвиці забрати населення з Березовиці і везти до Тернополя. Окремо виділено два автобуси, які будуть курсувати далі до села Острів».

Та незручностей із транспортом у тернополян не буде, обіцяють в міській раді. Адже на зміну автобусам курсуватиме шість недавно придбаних тролейбусів. А саме – за п’ятим, восьмим та дев’ятим маршрутами.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top