Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернополянам відключили каналізацію

Тернополянам відключили каналізацію

Поки одних тернополян попереджають про відключення каналізації, іншим доводиться відчути ці незручності на собі. Водоканалівці взялися за крайні методи у роботі з боржниками. Які – розповість наш кореспондент Вікторія Кравець.

У багатоповерхівку на вулиці Оболоня сьогодні завітали водоканалівці. Вони навідалися до боржників, які вже тривалий час не платять за воду та каналізацію. Цього разу візит був остаточним і невеселим – прийшли перекривати каналізаційну трубу:

«– Весь час працюєте? – Ну так. – Чому Ви весь час працюєте, а не здійснюєте оплату до сих пір, а зараз обіцяєте, що Ви погасите все неодмінно? Ми так Вас прокредитували більше, ніж на 2000 грн. Ви це добре знаєте, який у Вас борг. Значить зараз приходите в Водоканал. Там будем вирішувати, який договір Ви зараз укладете в першу чергу. Скільки зараз Ви можете заплатити? – Я не знаю. Буду знати завтра. – значить, завтра прийдете до нас».

Водоканалівці розповідають, споживачу, який накопичує борг, одразу вручають повідомлення. Далі попередження передають судові виконавці. Якщо це не дає результату, комунальники приходять і перекривають каналізацію. На щастя сусідів, це можна зробити кожному боржнику окремо.

ІВАН ГЛАДКИЙ, начальник водоканалізаційної інспекції КП «Тернопільводоканал»:

«Абсолютно не впливає на роботу водовідведення в сусідніх помешканнях. Відключається індивідуально квартира, тільки їхній каналізаційний випуск. І незручностей стосується виключно боржника. Це, вважаєм, найбільш ефективний метод, так як не дає змоги повноцінно користуватися послугами Водоканалу і складає дуже незручності для них, що в кінцевому результаті призводить до того, що люди все таки знаходять кошти для того, щоб або повністю оплатити наявну заборгованість, або частково розтермінувати і укласти договір для оплати рівними частинами боргу».

Оплатити за користування каналізацією тернополяни мають змогу до 27 листопада у звичних місцях. У п’ятницю це можна буде зробити вже тільки у Водоканалі. З 29-го числа неоплачені послуги автоматично переходять у борг.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top