Ви знаходитесь: Головна / Новини / ЖКГ / Тернополяни бояться безпритульних собак

Тернополяни бояться безпритульних собак

Жителі багатоповерхівок, що на вулиці Винниченка, скаржаться, кількість безпритульних собак обабіч їхніх домівок щоразу збільшується. Тернополяни бояться, що тварини можуть покусати дітей.

Поки що тільки гавкають, але тернополяни бояться, що безпритульні собаки можуть покусати їхніх дітей. Люди кажуть, аби зайти у під’їзд, їм доводиться чекати, поки тварини відбіжать убік.

п. МАРІЯ, мешкає на вул. Винниченка

«– Он тут кубло, боюся йти, в під’їзд треба зайти, я боюся. І там лежить, і той он лежить. І боюся. – А що кусали Вас чи гарчали? – Та гаркочуть».

Не скаржилися б, якби собак не було так багато, пояснюють тернополяни. А так тварини бігають зграями. До того ж, люди бояться, що собаки можуть бути скаженими.

п. МАРІЯ, мешкає на вул. Винниченка

«Це зграї. Кожен ранок вони бігають. Дитина йде в школу. Особисто моя боїться, і також бояться й інші дітки, бо ховаються за мене. На сходах школи також вони прибігають. І діти бояться і в школу зайти».

В управлінні житлово-комунального господарства кажуть, вирішити цю проблему, як і забрати собак у притулок, вони не можуть. Єдине, що у їхніх повноваженнях, це передати тварину на стерилізацію. Лише так можливо зменшити кількість чотирилапих безхатьків у місті та зробити їх менш агресивними. Забороняє закон і вбивати собак. Вимушену евтаназію спеціальні служби можуть зробили лише в тому випадку, якщо тварина скажена.

ОКСАНА ІЛЛІЧ, головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради

«Спеціалізоване комунальне підприємство виграло тендер на виконання робіт з врегулювання чисельності безпритульних тварин. В даному підприємстві є служба відлову, яка виконує роботи. Виїжджає служба спеціалізованою машиною з клітками. Вони виловлюють даних собак і везуть в центр стерилізації».

В управлінні житлово-комунального господарства радять тернополянам, які помітили нестерилізованих безпритульних собак, телефонувати за номером телефону 24-25-74. Нагадаємо, тварини, які уже пройшли цю операцію мають на вусі відповідну кліпсу.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top