Ви знаходитесь: Головна / Новини / суспільство / Тернополяни відправили у Дебальцеве кілька тонн допомоги

Тернополяни відправили у Дебальцеве кілька тонн допомоги

Функціональні ліжка, медикаменти, ковдри, подушки, одяг та півсотні комплектів термобілизни відправили тернопільські представники «Самопомочі» в Дебальцеве, що на Донеччині. Кілька тонн допомоги  доставлять  в районну лікарню. Її керівник звернувся до громадського об’єднання. Мовляв, бракує навіть найнеобхіднішого. Тернопільські активісти вирішили допомогти. Кажуть, готові сприяти усім потребуючим безкоштовно. Тому просять звертатися у представництво «Самопомочі»поранених бійців, яким необхідні функціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни, милиці, палиці чи крісла-туалети.

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник «Самопомочі» в області, директор центру ЮНЕСКО в області

 «Сім’ї бійців, які воюють, якщо їм потрібні теплі речі, одяг, взуття, теж нехай звертаються до нас. Ми, першочергово, будемо надавати допомогу таким людям. Ну і всіх громадян Тернопільської області просимо активно брати участь в наших проектах і звертатися до нас, а ми будемо завжди раді допомогти».

Представництво «Самопомочі» у  Тернополі знаходиться на Руській, 52. Туди також можна телефонувати за номером (098) 207-27-27. До речі, сюди просять звертатися не тільки потребуючих, а й тих, хто може допомогти.

ОЛЕГ НИТКА, представник «Самопомочі» в м. Тернопіль:

«Зараз в громадському об’єднанні «Самопоміч» стартує акція «Подарунок від Миколая солдату». Тобто, ми просимо всіх тернополян, хто має можливість пару шкарпеток принести – приносьте, приносьте на офіс громадського об’єднання. Ми будемо формувати подарунки, ми будемо формувати солодке, мандарини. Ми будемо закупляти за свої кошти. Ми будемо також передавати нашим хлопцям».  

Автор: Ірина Веселовська

Ірина Веселовська
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top