Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський будинок вдягнули у вишиванку

Тернопільський будинок вдягнули у вишиванку

Тернопіль стає патріотичнішим. У місті відтепер височіє будинок, прибраний у вишиванку.

Багатоповерхівку, що на Новому світі, вдягнули у вишиванку. Розфарбували фасад дому троє тернопільських художників. Ідею, розповідають, їм підкинув забудовник, але, що малювати, вирішували самі.

ПАВЛО ПЕТРИГА, художник

«Подумали, що краще таке щось більш народніше і традиційніше, яке підійде до екстер’єру нашого будинку, таке класичне, витримане. Це була моя ідея зробити вишиванку, тобто подав ескіз такий, тобто власники затвердили, сказали, що все підходить».

Це перша в місті багатоповерхівка, прибрана у вишиванку. Тому хлопцям довелось самостійно розробляти не лише ескізи, а й трафарети, з допомогою яких і наносили фарбу. Художники розповідають, працювати на такій висоті їм ще не доводилось, та все ж страшно майже не було.

ІВАН ЛАЗОР, художник

«І факт в тому, що висота. Нас хитає. Ми не можемо ні доставити трафарет, ні приставити його до стіни. Але якось викручувалися, щось придумували».

Вдягнути у вишиванку хлопці мають намір і двері у помешкання жителів цього будинку.

ОЛЕКСАНДР ШУРА, художник

«В нас вже є деякі напрацювання на рахунок оздоблення будинку зсередини. Це мають бути розмальовані двері. Кожне помешкання, кожні двері у кожне помешкання повинні бути оздоблені орнаментом. В нас вже є вишиванка у червоно-білому кольорі, вона буде на темному фоні».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top