Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільський кікбоксинг – з потенціалом, але без грошей

Тернопільський кікбоксинг – з потенціалом, але без грошей

Юні тернополяни показали себе кращими в кікбоксингу. Участь у чемпіонаті з єдиноборств взяли 13-річні мешканці нашого міста. Що привезли зі змагань додому, бачили наші кореспонденти.

Ось так вже кілька років тернополяни Максим Сливінський та Максим Вербовецький займаються кікбоксингом. Нещодавно хлопці повернулися із Всеукраїнських змагань, де зайняли призові місця.

МАКСИМ ВЕРБОВЕЦЬКИЙ, призер Чемпіонату України з кікбоксингу:

«Їздили в Харків, на Чемпіонат України. То я зайняв одне перше і одне третє місце. Бої були досить важкі, тому було досить важко. Готувався я морально і фізично на тренуваннях. Був готовий. Я хотів зайняти призові місця – так і получилося. Провів 2 бої в фул-контакті і один бій в лоу-контакті. В фул-контакті досяг І місце, а в лоу-контакті – ІІІ».

Тренер хлопців Володимир Антошків каже, тернопільські юнаки можуть гідно виступити не тільки у Всеукраїнських, а й міжнародних турнірах. Проте на це часто не вистачає грошей. Адже останні змагання оплачували коштами спортклубу та батьків.

ВОЛОДИМИР АНТОШКІВ, тренер СК «Тернопіль»:

«За останні 2 місяці, напевно, 4 рази їздили ми, в Чернівцях були, і в Львові, і в Тернополі дрались. На кожному турнірі хлопці проводили по 2-3 поєдинки. Тобто такий результат для нас є в принципі закономірним. Ми задоволені тим, що хлопці показали те, що вони заслужили в процесі відбору, те вони й показали на змаганнях. Хотілось би напевно, більше фінансового сприяння. От у нас далі по плану через 2 тижні змагання в Києві. Так само є можливість залучити хлопців до збірної команди України, бо вони відбір пройшли, зайняли перші місця і на наступний рік повинні би бути в збірній України».

Кікбоксинг, кажуть юні чемпіони, непростий вид спорту. Але виховує справжніх чоловіків.

МАКСИМ СЛИВІНСЬКИЙ, призер Чемпіонату України з кікбоксингу:

«Я був у різних видах спорту: плавання, танці, але сподобався саме цей вид – кікбоксинг. Займався я ним вже 5 років, кікбоксингом, і мені дуже сподобалося. Кікбоксинг – це складний вид спорту. Але мені сподобався тим, що я навчився себе захищати, самозахисту. І мені сподобалося виступати на змаганнях. Це для мене цікаво».

Навчають кікбоксингу в спортивному клубі «Тернопіль» всіх бажаючих віком від 7-ми років.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top