Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські господині зігрівають українських бійців борщем

Тернопільські господині зігрівають українських бійців борщем

Домашній гарячий борщик на передову. Тернопільські господині з «Жіночого батальйону» вирішили нагодувати українських бійців улюбленими смаколиками. Ідею приготування та передачі на Схід, перейняли у дівчат з Дніпропетровська. Про секрети рецепту та особливості складників – далі.

Буряк, морква, цибуля, часник, капуста, спеції та томатна паста приправлені любов’ю і теплом – це складники «сухого борщику». Активістки «Жіночого батальйону» Тернопільщини побачили по телевізору репортаж про те, як господині з Дніпропетровська готують улюблену першу страву для бійців АТО. Вирішили й собі перейняти хорошу справу. Кажуть, набір зігріє та подарує домашній затишок.

ВІКТОРІЯ ЛЕНЬ, учасниця «Жіночого батальйону»:

«Згуртувалися, запитали чи хтось має сушку, половина відповіли, що ніхто не має сушок, то на другий день половина дівчат побігли купляти сушки, продукти і давай сушити. Ось такий витвір мистецтва за три дня, що всі зібралися і насушили».

У Вікторії Лень, батько державтоінспектор, зараз він воює на Сході. Щоб підтримати його, та загалом усіх українських бійців, жінка й взялась до виготовлення домашнього борщику.

ВІКТОРІЯ ЛЕНЬ, учасниця «Жіночого батальйону»:

«Ну найбільше хочеться, щоб попробував борщик тато, він зараз на Сході зі своїми хлопцями».

Щодня кількість бажаючих допомогти тернопільським господиням – зростає. Проте, дівчатам не вистачає сушок та немає комбайну для нарізки. Один кілограмовий пакуночок овочів готується майже цілий день – все залежить від розмірів і потужностей сушки. У Вікторії маленький син, тому вона готує, коли він спить. Щоправда, інколи малеча порається на кухні разом з мамою. Допомагає жінці і чоловік.

ВОЛОДИМИР ХЛІБОРОБ, чоловік Вікторії:

«Якщо жінка задумала, то другого виходу в чоловіка нема. Потрібно підтримати таку ініціативу, тим більше, що в нас так вийшло в сім’ї, що тесть поїхав теж на АТО, тому він розповідає, як там живуть наші солдати і це вже не треба було обійти, а треба було допомогти, організувати і зробити».

Чоловік вручну нарізає овочі, шинкує цибулю і допомагає формувати складники у пакунки. Передають тернопільські жінки не лише борщ, випікають також і патріотичне печиво. Підтримати активісток можуть усі бажаючі. Контактний телефон Вікторії бачите зараз на екрані.

Вікторія Лень – 067 344 44 40.

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top