Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопільські школи стають безпечнішими

Тернопільські школи стають безпечнішими

Тернопільські школи стають безпечнішими. В навчальних закладах все частіше починають користуватись системою «Смарсі». Завдяки їй батьки знають, коли їхня дитина прийшла чи пішла зі школи.

Система безпеки не обмежує, а, навпаки, дисциплінує дітей, каже директор тернопільської гімназії. Тому серед навчальних закладів міста вони першими погодились на її встановлення. Анатолій Крижанівський розповідає, завдяки «Смарсі» батьки мають змогу перевірити, коли їхня дитина пішла чи прийшла зі школи.

АНАТОЛІЙ КРИЖАНІВСЬКИЙ, директор Тернопільської української гімназії ім. І. Франка

«Воно корисне для тих, хто дійсно цікавиться, скажемо так, за контролем тим, як дитина працює, як вона займається, як вона дійсно йде по тому, скажемо, денному шляху шкільному. То, я думаю, що це дуже гарно і дуже класно».

Зайшовши чи вийшовши зі школи, учень повинен прикласти видану особисто йому картку до відповідного датчика. Це, розповідає директор гімназії, допомагає фіксувати годину. Потім інформація потрапляє в мережу. І вже звідти батьки мають змогу перевірити, чи відвідували їхні діти в цей день заняття. Фіксувати, каже Анатолій Крижанівський, гімназія почала й успішність учнів. Усі оцінки відтепер можна переглянути в Інтернеті.

ЛЮБОВ ХРУЩ, секретар

«Ми заходимо в систему відвідування. І ми бачимо, хто коли зайшов, хто з вчителів ми бачимо, хто з дітей, коли вони зареєструвалися, котра година. І також ми можемо побачити дітей, які не зареєструвалися. Дуже багато є таких дітей, що не пристосовані. Вони можуть загубити карточку. Ми все одно ведемо їхній облік, бо вони є на навчанні».

Додатково задля безпеки дітей, міська влада подбала і про камери відеоспостереження і тривожні кнопки. На даний момент вони уже встановлені у шести навчальних закладах. До кінця року, обіцяють, будуть функціонувати й в інших школах.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Оскільки в нас ідуть військові дії на Сході, то, вважаємо, що сьогодні батьки повинні бути впевнені, що їхні діти не тільки здобувають якісну освіту в школі, а й є захищеними».

У випадку натиснення тривожної кнопки, каже міський голова, Державна служба охорона повинна негайно зреагувати та приїхати у школу.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top