Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль офіційно став «Файним містом»
Тернопіль офіційно став «Файним містом»

Тернопіль офіційно став «Файним містом»

«Файним містом» Тернопіль став завдяки «Братам Гадюкіним». Вони у дев’яносто четвертому випустили пісню із однойменною назвою. Через двадцять років Тернопіль нарешті отримав офіційне право на виконання цієї композиції.

Тернопіль – тепле та привітне місто, кажуть учасники гурту «Брати Гадюкіни». І, коли б вони не приїжджали до нас на гастролі, їх завжди зустрічає сонячна погода. Саме тому, розповідають музиканти, вони і обрали фразу «файне місто» як асоціацію із Тернополем.

ІГОР МЕЛЬНИЧУК, гурт «Брати Гадюкіни»

«Тому це не якась дань придуманого, що файне місто. Воно дійсно було тепле. Тому, якщо б це було, скажемо, в Києві, наприклад, тому що ми зі Львова, то було б, напевне, файне місто Київ. Але Тернопіль був теплий, якийсь такий домашній».

За більш як два десятки років композиція львів’ян стала справжнім гімном Тернополя. Відтак, місцеві очільники вирішили отримати офіційний дозвіл на її використання. І, аби не порушувати авторські права, підписали з «Братами» договір. Також, на згадку про гурт та його вже покійного соліста Сергія Кузьмінського, місцева влада вирішила встановити інформаційний стенд. До слова, саме «Кузя» був автором тексту «Файного міста Тернопіль».

ОЛЕКСАНДР СМИК, заступник міського голови Тернополя

«Зробити меморіальний інформаційний стенд, таку плиту на тому місці, де писалась ця пісня, а саме – на вулиці Сагайдачного, щоб по новим технологіям це був стенд з QR-кодом, щоб була біографія, щоб були пісні. Тобто, від наданого вами матеріалу буде залежати, наскільки він буде повним».

Що їхня «файна» пісня стала гімном Тернополя, приємно втішені і самі «Брати Гадюкіни».

ПАВЛО КРАХМАЛЬОВ, гурт «Брати Гадюкіни»

«Наша зустріч сьогодні почалася з самого, на мій погляд, головного – з посмішки. І з посмішкою, дай Боже, нам всім іти вперед і робити добрі справи, бо всі негаразди люди робили з серйозними фізіономіями».

Офіційним гаслом стала і фраза «Братів Гадюкіних» «файне місто Тернопіль». Нагадаємо, вихідними гурт відіграв концерт на підтримку нового альбому «MadeinUkraine».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top