Ви знаходитесь: Головна / Новини / Тернопіль продовжують «заміновувати»
Тернопіль продовжують «заміновувати»

Тернопіль продовжують «заміновувати»

У Тернополі продовжують шукати вибухівку. Сьогодні близько обіду надійшло навіть не одне, а два повідомлення про замінування. На щастя, обидва фальшиві.

Уже вчетверте за останні кілька місяців у Тернопіль надходять фальшиві телефонні дзвінки про замінування. Та, щоб за один день вибухівку шукали майже одночасно аж у двох установах, такого у місті ще не було. Перше тривожне повідомлення надійшло у приміщення «Укрпошти» об одинадцятій ранку, а менш як за дві години наступне – в «Обленерго».

працівники «Укрпошти»

«– Нам сказали вийти та й все. Ми звідки знаємо? – А що Вам сказали? Чому виходити? – Не знаємо, сказали, за дві хвилини, щоб Ви вийшли».

Усі попередні дзвінки у Тернопіль надходили зі Сходу країни. І цього разу також телефонували звідти, а саме – з Луганської області.

РУСЛАН БАЛИК, заступник начальника УМВСУ в області

«Для того, щоб тримати в паніці громадян наших відповідно поступають такі повідомлення. Як правило, такі повідомлення поступають з неконтрольованої нами території на Сході України. І ці особи, на жаль, залишаються непокараними».

Після огляду як «Укрпошти», так і «Обленерго», вибухівки правоохоронцями знайдено не було. Та на цьому, кажуть працівники міліції, їхня робота не закінчується. Вони все ж будуть намагатись з’ясувати, хто саме повідомляв про замінування у місті.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top