Ви знаходитесь: Головна / Новини / Українці програють в інформаційній війні

Українці програють в інформаційній війні

Якби ми були готові до такої агресивної атаки з боку ворожих засобів масової інформації, то можливо б спокійніше сприймали б, брехливі та інколи навіть надто жорстокі матеріали, якими перенасичені інтернет-видання, газети, радіо та телебачення. Про особливості роботи ЗМІ в умовах загрози української нацбезпеки, розповіли нам військові журналісти.

ТАРАС ГРЕНЬ, військовий журналіст:

«Проти нас воює дуже потужна, російська, інформаційна пропагандистська система. Військова при чому. У них люди призвані, вони не приховують, що у них цілі батальйони. Які працюють в інтернеті, які розробляють цілі інформаційні структури, які ідуть навіть дальше, вони купують ефірний час на наших каналах, вони платять гроші деяким нашим журналістам, що поробиш, гроші роблять все».

Брехня про кількість загиблих, неправдиві псевдо-факти про діяння вигаданої «київської хунти» та розбійників-бандерівців – це головні герої телесюжетів, які робляться на замовлення північного агресора. Парадоксально, що самі кореспонденти вірять в те, що пишуть. А «камінь воду точить», кажуть українські військові журналісти. Поступово в ці побрехеньки починають вірити глядачі.

ТАРАС ГРЕНЬ,  військовий журналіст:

«Вони абсолютно свято вірять і не хочуть нічого бачити крім хунти в Україні. Вони це кажуть відверто, чесно і відкрито. Це їм подається, розумієте, моделюється ціла ситуація для них. Там є певна кількість журналістів, які знають, що зараз буде обстріл».

Міцніє з часом не лише наша армія, а й інформаційний блок. Українські журналісти навчились в короткі терміни працювати в державі, де точаться жорстокі військові дії. А ось людям, потрібно навчитись відрізняти правду від брехні, аналізувати і користуватись тільки офіційними джерелами.

 

Автор: Мар'яна Том'як

Мар'яна Том'як
Журналіст

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top