Ви знаходитесь: Головна / Новини / У ворота муніципалів забили три голи

У ворота муніципалів забили три голи

Вперше за два роки муніципали програли на власному полі. Цього разу футбольна фортуна усміхнулась криворізькому «Гірнику». У ворота тернополян гості забили три голи. Усі в другому таймі.

Футбольна фортуна у першій сорокап’ятихвилинці не усміхнулась жодній із команд. Кілька шансів забити у ворота криворіжців для муніципалів так і не увінчались успіхом. Натомість, тернополяни понесли втрати – за порушення, яке, до слова, муніципали вважають несправедливим, їхньому захиснику Степану Клекоту показали червону картку та вилучили його з поля.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»

«Оці вилучення я, хочу-не хочу, мушу судити. Якщо йде нападаючий наш чи їх нападаючий десь в середині, падає і зразу червона, не жовта. Він не вивалюється сам-на-сам».

Другий тайм був більш активним для обох команд. Вже за кілька хвилин від його початку з поля вилучили ще одного муніципала Ростислава Волошиновича. На шістдесятій хвилині гри рахунок відкрили гості. Опісля криворіжці забили ще два голи – на вісімдесятій та вісімдесят другій хвилинах. Хоч тернопільські тренери і здійснювали заміни гравців, та зрівняти рахунок муніципалам так і не вдалось.

ГЕННАДІЙ ПРИХОДЬКО, головний тренер ФК «Гірник»

«Вторая половина первого тайма была за Тернополем. Они владели инициативой, преимуществом. Но, я скажу, что сыграла, наверное, роль второго удаления у Тернополя. Поэтому мы владели преимуществом, создавали момент и забили три меча, за что я очень-очень благодарен ребятам».

Нагадаємо, це перша за останні два роки поразка тернополян на власному полі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top