Ви знаходитесь: Головна / Новини / Французькі ліжка привезли у тернопільську лікарню

Французькі ліжка привезли у тернопільську лікарню

Аби перебування було комфортнішим, а лікування ефективнішим, у тернопільську дитячу лікарню передали десять сучасних функціональних ліжок. Ще скільки ж залишили для реабілітації бійців АТО. Цю та іншу допомогу для українців передали французькі меценати, а привезло із-за кордону місцеве громадське об’єднання «Самопоміч».

Із французькими меценатами, кажуть громадські активісти, вони співпрацюють дуже давно. Завдяки іноземцям в Україну привезли вже близько тисячі функціональних ліжок та ще вдвічі більше інвалідних візків, ходунів та милиць. Цього разу – ще десять тонн допомоги. Частину вантажу, а саме десять ліжок разом із матрацами та білизною, активісти із «Самопомочі» вирішили передати міській дитячій лікарні. Все це у медичному закладі розподілять між реанімаційним та соматичним відділеннями.

РОМАН КНИШ, головний лікар дитячої міської лікарні

«Доцільніше було б запитати пацієнтів, які на тих ліжках перебувають, тому що наші радянські ліжка геть не підходять для дітей, які перебувають в нас тривалий час. Ці ліжка пристосовані, тому що в них можна міняти положення, матраци тривалого використання. Вони не потребують ніякої обробки. Вони м’які, надійні».

Серед допомоги, що активісти привезли із Франції, були й інвалідні візки. Усього близько тридцяти штук.

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник «Самопомочі» в області, директор центру ЮНЕСКО в області

«Ми привезли ці ж інвалідні візки. Є в нас хороші інвалідні візки-трансформери, які практично не випускаються українською медичною галуззю. Ці візки, в яких можуть люди перебувати, як в лежачому стані, так і в сидячому».

Допомогти активісти мають намір і пораненим бійцям АТО.

ВІТАЛІЙ СЕМЕНЮК, представник ГО «Об’єдання»Самопоміч» в області, директор центру ЮНЕСКО в області

«Тому ми з Андрієм порадившись, залишили декілька таких ліжок, щоб дати бійцям, і, користуючись нагодою, хочемо через вас звернутися до всіх, хто постраждав під час АТО, був поранений і потребує таких ліжок чи візків. Ми готові їм допомогти, просимо звертатись до нас в «Самопоміч» по вулиці Руській наш офіс».

Окрім медичної, громадська організація надаватиме також юридичну допомогу.

АНДРІЙ ГРИЦИШИН, керівник міської ГО «Об’єднання «Самопоміч»

«Розпочала діяльність юридична приймальна, тобто, яка буде допомагати мешканцям Тернополя, активно відстоювати їхні права. Тобто, кому потрібна фахова консультація юриста, може звертатися. І цілком повністю безкоштовно він зможе її отримати».

За допомогою активісти радять звертатись в їхній офіс, що на вулиці Руській, 52.

 

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top