Ви знаходитесь: Головна / Новини / Через рік тернополяни знову на Майдані

Через рік тернополяни знову на Майдані

З тих важливих для кожного українця подій пройшов уже рік. І сьогодні люди знову вийшли на майдан, але не боротися, а згадувати, яку ціну потрібно було заплатити, аби перемогти.

Через рік на тернопільському майдані знову майорять синьо-жовті прапори, а люди співають Гімн України. Тільки от цього разу на площу міста вони вийшли, аби помолитись за душі тих, хто віддав своє життя за незалежність.

п. ЄВСЕВІЙ, тернополянин

«Важко сказати… Скільки наших людей погибло, щоб ми жили в мирі, в спокої, і прийшли сьогодні віддати дань, простити загиблих. Немає слів вам сказати».

п. НАТАЛІЯ, тернополянка

«Помінялася свідомість кожного з нас. І ми повинні пам’ятати про цих Героїв. Молилися. І дуже надіємося, щоб не забули про тих, хто загинув на Майдані».

У центрі міста зібрались також студенти усіх тернопільських вишів. Молодь із прапорами зі свого навчального закладу пішки прийшла до пам’ятника Івану Франку, аби вшанувати як Небесних Героїв, так і усіх, хто минулої зими стояв на Майдані. Не забули студенти й про бійців, що зараз воюють на Сході.

МАРІЯ, студентка ТНТУ

«Повинні пам’ятати те, що робили студенти для нас минулого року, і підтримувати тих бійців, які зараз є на Сході, і тих, що стояли і загинули на Майдані».

ІВАН, студент Кооперативного торгівельно-економічного коледжу

«Напевне, тому, щоби повністю поміняти нашу систему, щоби ми все ж дійшли до Європейського Союзу і жили за європейськими стандартами».

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top