Ви знаходитесь: Головна / Новини / Четвертокласники взяли участь у змаганнях із фізкультури

Четвертокласники взяли участь у змаганнях із фізкультури

Змагання із фізкультури провели для четвертокласників Тернопільщини. Аби визначити хто швидший і спритніший, школярі бігали, стрибали та робили зарядку.

Змагання із фізкультури на Тернопільщині проводять вже вдев’яте. Вони, пояснює директор обласного центру фізичного здоров’я, покликані заохотити дітей займатись спортом не лише в школі, а й поза нею. І наочно показати малечі, що фізкультура – це корисне та цікаве заняття.

ВОЛОДИМИР ВАНДЖУРА, директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

«Крокуємо трошечки вперед і задумали, що наступного року будуть приймати участь уже переможці районних змагань. Сьогодні ми запросили і провели такі змагання для Тернопільського району. І вони сьогодні пробують свої сили у наших змаганнях».

Змагання із фізкультури проходили у два етапи. В першому участь брали всі школи Тернопільщини, а у другому – лише переможці попереднього етапу. Серед фіналістів була і школа-колегіум імені Патріарха Йосифа Сліпого. Вчитель із фізкультури розповідає, дітки, яких вона тренує, спортом займаються із задоволенням.

ГАЛИНА ЯСИНОВСЬКА, вчитель фізкультури у НВК «Школа-колегіум ім. Патріарха Й. Сліпого»

«Змагання з фізкультури взагалі потрібні для дітей. І не тільки змагання. Діти люблять предмет фізкультури. Вони із задоволенням його відвідують. Так, як це розвиває, надає дітям азарту, вміння переборювати труднощі. І їм це дуже і дуже подобається».

Аби показати, як сильно вони люблять фізкультуру і що вона корисна для здоров’я, деякі діти навіть ходили на руках.

ВАДИМ, учень НВК «Школа-колегіум ім. Патріарха Й. Сліпого

«Преси качаю, віджимаюсь, присідаю».

КАРІНА, учениця Великогаївської ЗОШ

«– Кожного вечора бігаю по подвір’ю з сестричкою. А потім виходжу ще з собачкою побавитись, та й лягаю спати вже потім. – А твоя вправа яка улюблена? – Моя? Як ми назвали її жабкою. Отака».

ЛІЛЯ, учениця НВК «Школа-колегіум ім. Патріарха Й. Сліпого»

«Фізкультура розвиває, більше здоров’я дає, дуже цікавий урок. Треба, щоб бути здоровішим, займатися, розвиватися краще».

За участь у змаганнях із фізкультури усіх четвертокласників нагородили цінними призами.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top