Ви знаходитесь: Головна / Новини / Чи змінилась Україна після Революції Гідності?
Чи змінилась Україна після Революції Гідності?

Чи змінилась Україна після Революції Гідності?

Як змінила Революція Гідності їх та країну, обговорювала кременецька молодь. Для цього студентське самоврядування міста зорганізувало політичний клуб. Кілька разів на місяць уже протягом року молоді люди збираються та вирішують, що можуть зробити саме вони для покращення життя в країні та у Кременці, зокрема.

Підняти студентство рік тому було важко, розповідає кремецька молодь. Але вони все ж змогли організувати Майдан у їхньому невеликому місті. Та на цьому, кажуть, робота не закінчилась, зараз усі сили студенти покладають на допомогу бійцям АТО.

АННА КРИЖНА, студентка Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка

«Багато студентів, які організовували цю Революцію Гідності, коли вони стояли на Майдані, вони зараз допомагають, збирають кошти, збирають продукти на АТО. І зараз вони всі сконцентровані, щоб був в країні мир».

Що їхні вихованці виросли справжніми українцями, пишаються і кременецькі викладачі.

ІРИНА СКАКАЛЬСЬКА, завідувач кафедри суспільних дисциплін Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка

«В історії студенти були генератором змін. Саме вони були найсуттєвішою частиною інтелігенції, які не боялися, які виступали відкрито. ХХ століття має багато прикладів: і герої Крут, і Помаранчева революція, і Революція Гідності. Принаймні студенти повинні знати, що є Закон України «Про вищу освіту», який почав діяти 6 вересня цього року. І там є велика стаття 40 про студентське самоврядування, яка передбачає багато прав, можливостей студентів».

Тому, аби вкотре наголосити, що майбутнє саме за молоддю, викладачі та студенти кількох кременецьких навчальних закладів зорганізували політичний клуб.

ОЛЕКСАНДР СОЛОВЕЙ, викладач політології у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім. Т. Шевченка

«Актуальні проблеми студентство обговорює в такому форматі вільному, обмін думками, це формує світогляд і, зрештою, десь сприяє зростанню молодого покоління. Тим більше, що наші студенти брали саму активну участь у подіях річної давнини в такому регіональному рівні».

Кілька разів на місяць, протягом останнього року, молоді люди збираються, аби обговорити, що можуть зробити безпосередньо вони для покращення життя в країні та у Кременці, зокрема. Цього разу темою для розмови стала Революція Гідності.

ВОЛОДИМИР ТИМЧУК, студент Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії ім. Т. Шевченка

«Оновлену Україну я бачу зі зламаним кістяком корупції. От тоді буде оновлена країна. На жаль, зараз оновленої країни немає. Я надіюсь, що парламентські вибори, от зараз вже буде сформована коаліція, коаліційний договір підписаний. Я надіюсь, що все-таки це щось принесе. І я думаю, що перші плоди цього ми будемо бачити до Нового року. Це без перебільшення кажучи. Але якщо долар не буде коштувати 20 гривень, то, значить, плоди якісь є роботи».

Першими змінювати Україну, впевнені студенти, повинні саме вони.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top