Ви знаходитесь: Головна / Новини / Школярі були за державтоінспекторів

Школярі були за державтоінспекторів

Увага! Діти на дорозі. Сьогодні вранці про важливість дотримання правил дорожнього руху як водіям, так і пішоходам нагадували школярі. Учні зупиняли автомобілі та людей, роздаючи їм при цьому листівки.

Від самого ранку учні Великоглибочківської школи разом із державтоінспекторами патрулювали дорогу у селі Біла. Серед одягнутих у синю форму дітей найбільш помітним був Міліцейко або ж просто Назар. Не зважаючи на те, що своїм виглядом хлопець тішив усіх, місія у нього сьогодні дуже відповідальна. Він разом зі своїми друзями повинен ще раз наголосити на важливості дотримання правил дорожнього руху.

НАЗАР, учень ЗОШ ім. Я. Стецька (с. Великий Глибочок)

«Допомагати юним інспекторам підтримувати їх, щоб вони не помилялись, підказувати».

ДІАНА, учениця ЗОШ ім. Я. Стецька (с. Великий Глибочок)

«Нагадати водіям про безпеку на дорозі, про правила дорожнього руху, про те, що їх чекають здоровими і живими вдома, і щоб вони не забували про це».

АНАСТАСІЯ, учениця ЗОШ ім. Я. Стецька (с. Великий Глибочок)

«Ми роздаємо пам’ятки водіям про те, щоб вони пам’ятали, як себе поводити на дорозі».

Для цього учні зупиняли водіїв, просили бути уважними та бажали їм щасливої дороги. Натомість водії, хоч і їхали по своїх справах, з радістю зупинялися та приділяли кілька хвилин школярам.

ОЛЕКСАНДР, водій

«– Доцільними для водіїв, бо дійсно треба їм завжди нагадувати, що потрібно виконувати правила дорожнього руху. – А підняли вам діти трохи настрій? – Так, звичайно».

Не менш уважними школярі були і до пішоходів. Діти пояснюють, вони також є повноцінними учасниками дорожнього руху. Діти вже багато років вивчають правила дорожнього руху, каже вчитель великоглибочківської школи. Тому розуміють усю важливість їх дотримання.

ОЛЬГА НОСКО, вчитель автосправи ЗОШ ім. Я. Стецька (с. Великий Глибочок)

«Загін вже протягом багатьох років входить в десятку кращих загонів юних автоінспекторів України. До речі, наші ЮІРовці, може, знають краще правила дорожнього руху, як не кожен водій на такому рівні знає».

Школярі, розповідає заступник начальника УДАІ в області, часто звертаються до автоінспекторів за допомогою, аби організувати такі профілактичні заходи.

ОЛЕГ ТУРЛАЙ, заступник начальника УДАІ УМВС України в області

«До нас звернулися діти, а саме – юні інспектори загальноосвітньої школи з великоглибочківської школи Тернопільського району для того, щоб десь вплинути на підсвідомість учасників дорожнього руху як водіїв, так і пішоходів щодо неухильного дотримання правил дорожнього руху».

Патрулювати на дорозі спільно з дітьми працівники ДАІ обіцяють систематично. Адже такими заходами молоде покоління, кажуть державтоінспектори, показують добрий приклад як водіям, так і пішоходам.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top