Ви знаходитесь: Головна / Новини / гроші / Щоб отримати виплати, треба зареєструватися

Щоб отримати виплати, треба зареєструватися

На Донбасі припинили виплачувати соцдопомогу. Через напружену ситуацію, щоб отримати виплати, мешканці зони АТО повинні реєструватися в інших регіонах. Переселенцям соціальну допомогу надаватимуть перші кілька місяців. Детальніше дізнаєтеся далі.

Мешканці Донецької та Луганської областей не отримають соціальних виплат. Через воєнні дії Казначейство припинило платити допомогу на Донбасі. Людей закликають реєструватися за соцвиплатами в інших регіонах. Адже база даних таких осіб є закритою для по сторонніх. Тому боятися витоку інформації – не варто. Відтак, у перші півроку переселенці отримують соціальну допомогу.

ЛЮДМИЛА ДЕНІСОВА, Міністр соціальної політики України:

«884 грн. на непрацездатну особу, тобто це на пенсіонера, який є непрацездатною особою, це на дитину. І для працездатних осіб – це є 442 грн. Загалом на родину це не більше, ніж 2400 грн. Допомога призначається не більше, як на 6 міс. з дня звернення».

Сьогодні в Україні зареєстровано 34700 працездатних переселенців. Усім їм необхідно працевлаштуватися протягом 6 місяців. Після цього соцдопомогу їм не виплачуватимуть.

Пенсіонерам ж Людмила Денісова радить обов’язково реєструватися за місцем переселення. Уряд готує відповідну постанову.

ЛЮДМИЛА ДЕНІСОВА, Міністр соціальної політики України:

«Пенсійний туризм. Тобто люди просто виїжджають, отримують пенсію за межами цього району, а потім повертаються і ми не знаємо, хто ці люди, чому вони повертаються в район АТО і в яких вони подіях приймають участь. І тому на сьогоднішній день ця постанова буде опублікована, вона вступить в дію і в місячний термін це потрібно зробити».

Реєструватися отримувачам виплат треба в управлінні соцзахситу. Сьогодні Кабмін вже направив на таку допомогу 63 млн. грн.

Автор: Вікторія Кравець

Вікторія Кравець
Журналіст

1 коментар

  1. Михаил

    Просто зарегистрироваться???? Я переселенец из зоны АТО, приехал в Харьков, обратился в соцзащиту, мне сказали прийти сдать документы 16 декабря, а я пришел 10 ноября, это вообще нормально???? Что делать до 16 декабря???

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top