Ви знаходитесь: Головна / Новини / Що завтра увійде в порядок денний?
Що завтра увійде в порядок денний?

Що завтра увійде в порядок денний?

Обрати нових депутатів та виділити кошти на потреби лікарень. Ці та інші питання депутати міської ради розглядатимуть на черговій п’ятдесят третій сесії.

Розглянути на черговій сесії міської ради завтра повинні сто вісімдесят вісім питань. Серед яких і затвердження двох нових депутатів замість нещодавно обраних нардепів Романа Заставного і Тараса Юрика. Також будуть з’ясовувати, в якій кількості працюватиме міська рада наступної каденції.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Також завтра пропонується депутатам розглянути і прийняти рішення про загальний склад Тернопільської міської ради 7 скликання, тобто наступної міської ради, яка буде працювати в наступній каденції. Пропонується з метою оптимізації роботи міської ради, враховуючи досвід, який є в інших містах, запропонувати обласній раді затвердити загальну кількість депутатів Тернопільської міської ради в кількості 40 чоловік».

А ще на завтрашній сесії депутати будуть вирішувати, чи виділяти із міського бюджету кошти на ремонт палат в дитячій інфекційній лікарні та чи потребує переобладнання газове устаткування у третій лікарні. З’ясують міські обранці і питання з електронною реєстацією.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«В поліклініках Тернополя є жива черга. Люди приходять зранку, не можуть знати, коли їм треба прийти конкретно, і змушені простояти по декілька годин в живих чергах. Щоб цього уникнути, буде створена єдина база даних по поліклініках, буде електронна регістратура, електронна реєстрація. Людина зможе навіть в телефонному режимі чи по Інтернету подзвонити, на певну годину дізнатись, коли можна прийти».

Також на сесії будуть вирішувати, чи виділяти ще одну земельну ділянку для учасників АТО. Адже тієї, що є, кажуть у міській раді, на всіх бійців не вистачає.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя

«Тому на цю сесію також вноситься проект рішення, сподіваюсь, депутати його підтримають. Ще один житловий масив в кількості 287 ділянок буде запропонований для затвердження, для того, щоб в подальшому ці ділянки могли отримати учасники Антитерористичної операції».

У завтрашньому порядку денному також питання про розвиток туристичної галузі.

Автор: Олена Юрик

Залишити коментар

Ваша електронну адресу не буде опубліковано. Обов’язкові для заповнення поля позначені *

*

Scroll To Top